Середа, 18.10.2017
«  Січень 2017  »

Головна » 2017 » Січень » 23 » 20 січня у Валках відбулися урочисті з нагоди Дня Соборності України
20 січня у Валках відбулися урочисті з нагоди Дня Соборності України

Розпочалися заходи на Центральній площі міста, куди із державними прапорами зійшлися валківчани. У святкуванні взяли участь міський голова Валерій Скрипніченко, настоятель Свято-Преображенського храму м. Валки протоієрей отець Іоан, керівники району, підприємств, установ і організацій разом із трудовими колективами, представники громадськості.

У виконанні аматорського народного хору української пісні «Дзвінкоголосі слобожани» Благодатненської та Олександрівської територіальних громад прозвучала пісня  «Ми - слобожани», де  кожен  рядок твору пронизаний любов’ю до України, вірою в цілісність держави, навічну єдність Сходу і Заходу.

У нас єдина держава! Ми - єдиний народ!

Під таким гаслом продовжили свято флешмобом  учні 6-11 класів Валківського ліцею ім. О.С. Масельського.  Діти, тримаючи в руках герби всіх областей, утворили єдину велику цілісну державу – Україну.  Така важлива участь в святі Єдності нашої країни наповнили гордістю юних валківчан і вони очолили колону, яка вирушила до пам’ятника поету-демократу Павлу Арсеновичу Грабовському.

Саме біля цього єдиного пам’ятника в світі, символу незламності людського духу в справедливій боротьбі за кращу долю народу, вже багато років поспіль проводяться урочисті мітинги у Валках з нагоди Дня Соборності.

В ході урочистостей міський голова Валерій Скрипніченко та керівники району поклали квіти до підніжжя пам’ятника, звернулися з промовистими виступами до присутніх,  передали  вітальну телеграму від побратимів Сколівського району Львівської області, з якими Валкіщина уже багато років підтримує тісні дружні стосунки.

Переглядів: 77 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0