Субота, 19.08.2017

Головна » 2016 » Листопад » 21 » 21 листопада - День Гідності та Свободи
21 листопада - День Гідності та Свободи

Шановні валківчани!

Щиро вітаю Вас зі святом – Днем Гідності та Свободи!

У цей знаменний і величний день я з гордістю говорю про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період та іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність та прагнення до свободи.

Ми, українці, маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Сьогодні всі, кому небайдужа доля рідної України, повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови європейської незалежної та заможної держави.

Ми маємо в скрутну хвилину згуртуватися, підтримувати один одного, а особливо допомагати нашим військовим, які в ході АТО звільняють українську землю від чужоземних окупантів та роблять все можливе для відновлення територіальної цілісності України. Гідний поваги народ, має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.

Я особисто, депутатський корпус та виконавчий комітет
Валківської міської ради вітаємо жителів міста Валки!

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків!
Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб!

Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну – Україну!

З повагою,                                                                                  Валерій Скрипніченко
міський голова

Переглядів: 35 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0