Субота, 24.06.2017
«  Травень 2017  »

Головна » 2017 » Травень » 8 » 8 травня День пам’яті та примирення в Україні
8 травня День пам’яті та примирення в Україні

8 травня делегація міської ради на чолі з заступником міського голови І. О. Нізельковським взяли участь в покладанні квітів до братської могили на Рогозовій горі, памятного знаку «Танк» та на Дідовій долині.

З нагоди відзначення в Україні Дня пам’яті та примирення, Валківський міський голова Валерій Скрипіченко, керівники району, благочинний Валківського округу отець Іоан, голова районної ради ветеранів Валентина Клочко, представники виконавчих апаратів районної та міської рад, райдержадміністрації поклали квіти до пам’ятника та Вічного вогню на Меморіалі Слави.

По закінченню покладання, В. В. Скрипніченко, голова міської ради ветеранів А. Д. Шило особисто завітали з подарунками в господи до учасників бойових дій, інвалідів, жертв нацистських переслідувань, які проживають в нашому місті, вітали із святом Перемоги, згадували воєнні і повоєнні події, говорили про проблеми сьогодення,

Це поважні і шановані Ольховський Віктор Іванович, Курило Дмитро Панькович, Павлик Ілля Юхимович, Титарь Ганна Іванівна, Прищепа Катерина Сергіївна, Нікітченко Занаїда Сергіївна, Рожок Віктор Павлович, Дорошенко Микола Федорович, Галич Григорій Костянтинович, Осадчий Василь Афанасійович.

З кожним роком цей список, на жаль, стає меншим. Шануємо, пам’ятаємо, будемо гідними подвигу наших дідів-прадідів.

Переглядів: 37 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0