Неділя, 19.11.2017
«  Травень 2017  »

Головна » 2017 » Травень » 10 » 9 травня. Валки урочисті і святкові.
9 травня. Валки урочисті і святкові.

9 травня назавжди закарбувалося в історії нашого народу як день національного тріумфу, перемоги величі братерства, яке під різними прапорами, з неймовірною жагою справедливості вибороло Перемогу, зупинило Другу світову війну, винесло вирок нацизму, принесло мир і надію.

В цей святий і пам’ятний для всього людства день - День Великої Перемоги, валківчани традиційно пройшли урочистою ходою центральною вулицею міста. Колону очолювали учні і вчителі, які в своїх руках несли фотографії та портрети батьків, дідів та прадідів – учасників страшних воєнних подій сорокових років минулого століття. Керівники міста та району, делегації представники трудових колективів, громадські організації та сотні валківчан з квітами прийшли вшанувати безсмертний подвиг героїв-визволителів, які захистили країну та світ від смертельної загрози нацизму.

У скорботному поклоні покладали люди квіти до Меморіалу Слави та Вічного вогню – на кожній стелі майоріли тюльпани та бузок - весняні квіти Перемоги.

Під вічний стукіт серця Матері Вітчизни в хвилині мовчання схилили голови валківчани, ушанувавши пам’ять всіх загиблих у Другій світовій війні 1939-1945 років.

З вітальними словами звернулися до присутніх Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, голова районної ради Віталій Оноша, голова районної організації ветеранів Валентина Клочко та настоятель Свято-Преображенського храму м. Валки Іван Пилипів.

Після мітингу, на Центральній площі валківчан та гостей міста очікували урочистий концерт «Пісня слави», який підготували вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості разом з аматорами РНД «Іскра», виставка малюнків на військову тематику, а також малеча малювала малюнки на асфальті і каталися на атракціонах.

Ветеранів міста пригощали польовою кашею, "фронтовими 100 грам", бутербродами. Про цю добру традицію подбали Валківській комісаріат та міська рада.

Переглядів: 64 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0