Понеділок, 24.07.2017
«  Квітень 2017  »

Головна » 2017 » Квітень » 5 » Благодійний концерт Валківської школи мистецтв
Благодійний концерт Валківської школи мистецтв

Успішно розпочалася весна у Валківській районній комунальній дитячій школі мистецтв. Актив школи та викладачі вирішили взяти участь в обласному конкурсі міні – проектів розвитку територіальних громад « Разом в майбутнє» Харківської обласної ради, з проектом « Оновлення фонду народних музичних інструментів – гарантія якісної освіти та професійної підготовки підростаючого покоління».

1 квітня колектив викладачів та учнів школи мистецтв провели благодійний концерт – акцію. Саме цей мистецький благодійний захід мав на меті зібрати таку потрібну п’ятивідсоткову частку коштів для проекту, що становить 5 тис. 175 гр.
Тепло і доброзичливо валківчани зустріли юні обдарування, і це додало впевненості учасникам акції , адже за багато років вперше школа вирішила зібрати таку залу слухачів. Єдина мистецька родина і художнього і музичного відділення працювали на спільний результат разом.

Викладачі та учні музичного відділу підготували для глядачів концертну програму.

Викладачі художнього відділу Кравченко Лілія Володимирівна, Ковальов Олександр Миколайович, Тимошенко Ольга Володимирівна та учні запропонували свої роботи для бажаючих придбати до приватних колекцій.
Вдячними посмішками, аплодисментами зустрічали талановитих музикантів та з захопленням спостерігали за талановитими картинами юних художників та їх педагогів.

Результат приємно здивував , було складено суму навіть більшу ніж розраховували. І тепер буде можливість не лише придбати нові музичні інструменти (за умови перемоги у конкурсі міні - проектів), а й відреставрувати наявні.
Це був лише початок, чекаємо на нові зустрічі!

Переглядів: 40 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0