Понеділок, 23.10.2017
«  Березень 2016  »

Головна » 2016 » Березень » 3 » Презентація проекту "Чисте місто - здорове суспільство" (STOP TRASH UP! START CLEAN UP!)

29.02.2016 року відбулося спільне засідання робочої групи з експертами міжнародного проекту «Підтримка розвитку громади зсередини» за участі керівників району та міста, районних ЗМІ та активістів міської громади. Експертну групу представляли директор Харківського регіонального офісу реформ, голова правління ГО «Польсько-українська аграрна асоціація» Діана Баринова, голова правління Українського інституту Міжнародної політики, керівник проекту «Підтримка розвитку громади зсередини» Ростислав Томенчук.

До уваги присутніх був представлений проект розвитку міської територіальної громади «Чисте місто – здорове суспільство»  (STOP TRASH UP! START CLEAN UP!) (керівник проекту Марина Орлова – член ВГО Союз жінок України «За майбутнє дітей», депутат міської ради).

В Україні протягом останніх років продовжується тенденція щодо накопичення відходів, як у промисловому, так і в побутовому секторах, не є виключенням і місто Валки. Заходи, які вживаються для запобігання їх утворення недостатні, що загрожує не тільки поглибленням екологічної кризи, а й загостренням соціально-економічної ситуації в цілому. Звідси – необхідність подальшого удосконалення і розвитку з урахуванням вітчизняного та світового досвіду всієї правової, нормативно-методичної та економічної системи поводження з відходами. В сучасних умовах глобальної проблеми збереження та розподiлу ресурсiв та переходу України до ринкової моделi економiки iдея прибирання, сортування та переробки смiття є не тiльки iнновацiйною, а й життєво необхiдною.
Головною метою даного проекту є впровадження роздільного збору твердих побутових відходів на території міста Валки. Основні завдання: змінити стереотипи поведніки щодо поводження з ТПВ та впровадити роздільний збір ТПВ.

Серед партнерів проекту Харківський регіональний офіс реформ, ГО «Польсько-українська аграрна асоціація», Валківська міська рада, КП «Благоустрій», а також районна газета «Сільські новини».

Під час засідання відбулося обговорення та визначені подальші дії по впровадженню проекту "Чисте місто - здорове суспільство". На даний час командою проекту проводиться доопрацювання проекту для його подальшої реалізації.

Переглядів: 196 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0