Вівторок, 19.09.2017
«  Грудень 2011  »

Головна » 2011 » Грудень » 23 » День міліції
День міліції
     20 грудня 2011 року в приміщенні РВ ГУМВС України відбулися урочистості з нагоди 20-ти річчя Дня міліції України. Міський голова Скрипніченко Валерій Володимирович нагородив подяками Валківської міської ради працівників Валківського РВ ГУМВС України в Харківській області.
    За відданість багаторічним традиціям органів внутрішніх справ України, плідну працю в ім’я процвітання незалежної держави та з нагоди відзначення 20-ої річниці Дня міліції України було нагороджено:
- Антонову Анастасію Олександрівну, капітана міліції, начальника сектору у справах громадянства і реєстрації фізичних осіб Валківського РВ ГУМВС України в Харківській області;
- Жовтобрюх Олену Анатоліївну, сержанта міліції, місіонера ГКСМ Валківського РВ ГУМВС України в Харківській області;
- Пелешенко Світлану Володимирівну, завідуючу канцелярією Валківського РВ ГУМВС України в Харківській області.

За вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення правопорядку, відданість багаторічним традиціям органів внутрішніх справ України, плідну працю в ім’я процвітання незалежної держави та з нагоди відзначення 20-ої річниці Дня міліції України було нагороджено:
- Коваленка Миколу Миколайовича, лейтенанта міліції, дільничного інспектора міліції СДІМ Валківського РВ ГУМВС України в Харківській області;
- Деркача Віктора Костянтиновича, лейтенанта міліції, дільничного інспектора міліції СДІМ Валківського РВ ГУМВС України в Харківській області;
- Денчика Андрія Миколайовича, старшого сержанта міліції, міліціонера СП ІТТ Валківського РВ ГУМВС України в Харківській області.
Переглядів: 412 | Додав: Valky | Рейтинг: 0.0/0