Вівторок, 19.09.2017
«  Березень 2017  »

Головна » 2017 » Березень » 30 » День відкритих дверей у ДНЗ (ясла-садок) "Берізка"
День відкритих дверей у ДНЗ (ясла-садок) "Берізка"

Для об’єднання педагогів, батьків та дітей у спільній діяльності, залучення батьків до освітнього процесу, сприяння розвитку гарних взаємовідносини між дорослими та дітьми, а також популяризацію діяльності, у Валківському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Берізка» пройшов День відкритих дверей.

Гостей закладу привітно зустрічали завідувач Гамоліна Олена Володимирівна та вихователь-методист Сіренко Наталія Валеріївна, які з гордістю знайомили їх зі своїм дошкільним навчальним закладом, розповідали про умови виховання та розвитку діток. Програма заходу була насичена цікавими та корисними справами.

До уваги присутніх була представлена мультимедійна презентація та фото-звіт про успішну діяльність Валківського ДНЗ «Берізка». Батьки разом із дітьми брали безпосередню участь в освітньому процесі.

В кожній віковій групі змістовно і цікаво пройшли інтегровані заняття, під час яких діти продемонстрували свої знання, здібності, уміння та навички.

Також батьки та гості закладу мали можливість відвідати майстер-класи вихователів. До уваги присутніх були представлені майстер-класи з театралізованої діяльності (вихователь Данильченко Світлана Анатоліївна), логіко-математичного розвитку (вихователь Діжиченко Наталія Володимирівна), нетрадиційних технік зображувальної діяльності (вихователь Лебедкова Марина Олександрівна) та майстер-клас з мнемотехніки (вихователь Гаман Ганна Миколаївна), на яких кожен бажаючий міг також виконати нескладні вправи, показати міні-виставу в ляльковому театрі та намалювати малюнок пальчиками, долоньками, ниточками тощо.

Виставка дитячих малюнків «Весняний настрій» познайомила батьків із результатами творчості їхніх дітей. В представлених роботах дошкільнята використали нетрадиційні техніки виконання: малювання долоньками, пальчиками, набризк тощо. Завдяки експозиції в музичній залі дитсадка оселилася справжня атмосфера весни.

За участі вихованців дитсадка був підготовлений яскравий концерт, на якому діти кожної вікової групи, починаючи з трирічних малюків і закінчуючи випускниками дитсадка, демонстрували свої таланти в декламуванні віршів, піснях та таночках.

Протягом дня всі бажаючі могли переглянути режимні моменти та організацію ігрової діяльності дітей. Також були організовані та проведені консультації практичного психолога Сьоміної Алли Вячеславівни та старшої медичної сестри Афанасьєвої Наталії Віталіївни.

Сподіваємося, що проведений День відкритих дверей ще більше згуртував колектив батьків та педагогів і зблизив дорослих зі своїми дітьми.

Захід завершився, та двері Валківського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Берізка» завжди залишаються відчиненими заради щасливого сміху валківської дітвори.

Переглядів: 82 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0