П`ятниця, 21.07.2017
«  Жовтень 2014  »

Головна » 2014 » Жовтень » 7 » До уваги виборців Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Донецької та Луганської областей!

Шановні виборці  Автономної Республіки Крим та міста Севастополя
Донецької та Луганської областей!

Незалежно від місця перебування в день голосування ви можете реалізувати своє право голосу, тимчасово змінивши місце голосування. Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси затверджений постановою Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893 (із змінами).
      Для цього виборець повинен звернутися з мотивованою заявою до органу ведення Реєстру за місцезнаходженням зазначеної виборцем виборчої дільниці або за своєю виборчою адресою не пізніше ніж за п'ять днів до дня голосування, тобто у період з 28 серпня по 20 жовтня 2014 року включно. Тимчасова зміна місця голосування виборця підтверджується посвідченням, яке видається виборцю.
      Указане в заяві мотивування повинно підтверджуватися документами (копіями документів), які додаються до неї.
     Лише виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.
      Статтею 3 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" сухопутну територію Автономної Республіки Крим та міста Севастополя визнано тимчасово окупованою.
    Відповідно до статті 8 вказаного Закону під час проведення, зокрема, виборів народних депутатів України, голосування громадян України на тимчасово окупованій території не організовується і не проводиться.
     Таким громадянам створюються умови для вільного волевиявлення під час проведення позачергових виборів народних депутатів України на іншій території України.
         Зверніть увагу на те, що громадянин України, якому тимчасово змінено місце голосування (без зміни виборчої адреси) на іншу виборчу дільницю поза межами одномандатного округу, до якого такий виборець віднесений на підставі відомостей Державного реєстру виборців, має право голосу на виборах депутатів лише у загальнодержавному багатомандатному окрузі та отримує лише бюлетень для голосування у вказаному окрузі.
       Тож запрошуємо всіх виборців Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей, які тимчасово перебувають на території Валківського району, до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Валківської райдержадміністрацїї, який розташований за адресою: м.Валки, пл. 50-річчя Жовтня, 2, 1-й поверх, каб. № 4, телефон для довідок: 5-38-45. Нагадуємо, що при собі обов'язково мати паспорт! Прийом громадян здійснюється з понеділка по п'ятницю (з 01 жовтня по 26 жовтня 2014 року - щоденно, без вихідних), з 8.00 год. до 17.00 год., перерва: 12.00-13.00 год.

Переглядів: 141 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0