Середа, 13.12.2017
«  Червень 2015  »

Головна » 2015 » Червень » 8 » ДОВІДКОВА інформація щодо реалізації обласної програми «Власний дім»
ДОВІДКОВА інформація щодо реалізації обласної програми «Власний дім»

Комунальне підприємство «Харківський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» створено в 1998 році на виконання Указу Президента України «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» від 27 березня 1998 року № 222/98, з метою реалізації обласної програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім», що діє в регіоні з 1998 року.

Рішенням обласної ради від 1 березня 2012 року № 356-VI (XI сесія VI скликання) затверджена Програма «Власний дім» на період з 2012 по 2015 роки.

За даною програмою керуючись «Правилами надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі» затверджені ПКМУ від 5 жовтня 1998 року № 1597, та регіональними правилами надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі, затверджені рішенням обласної ради 17 червня 2010 року № 1744-У (ЬУІІІ сесія V скликання), Фонд надає пільговий довгостроковий кредит під 3% річних на термін до 20 років залежно від віку, мешканцям сільської місцевості, які працюють в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях сільського господарства, інших господарських формуваннях, що функціонують у сільській місцевості, соціальній сфері села, а також на підприємствах, в установах та організаціях переробних і обслуговуючих галузей агропромислового комплексу, навчальних закладах, закладах культури та охорони здоров'я, розташованих у межах району, та при підтвердженні своєї платоспроможності.

Платоспроможність позичальника визначається із наданих довідок про доходи членів сім'ї з забезпеченням прожитковим мінімумом кожного члена сім'ї та визначення різниці доходу, яка забезпечить повернення кредиту з відсотками.

Кредит надається для фінансування спорудження житлових будинків з надвірними підсобними приміщеннями та добудови незавершених житлових будинків, спорудження інженерних мереж, підключення їх до існуючих комунікацій, а також придбання незавершеного будівництвом та готового житла та його реконструкції.

Сума кредиту з урахуванням рівня платоспроможності позичальника не може перевищувати кошторисної вартості об'єкта кредитування та граничного розміру в сумі 100,0 тис.грн. для добудови, реконструкції будинку, придбання готового житла і 200,0 тис.грн. для спорудження нового житлового будинку.

Для підтвердження права на одержання кредиту та визначення його суми позичальник надає:

- заяву на ім'я керівника виконавчого органу фонду про надання кредиту;

- клопотання органу місцевого самоврядування про надання кредиту;

- клопотання райдержадміністрації про надання кредиту;

- копію паспорта громадянина України;

- копію ідентифікаційного коду;

- довідку про склад сім'ї (із сільської ради);

- документи, необхідні для визначення рівня платоспроможності позичальника (довідку про доходи позичальника і членів його сім'ї, одержані за попередні 12 місяців);

- довідку, видану органом, що здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно, про наявність (або відсутність) приватного житла (з БТІ по 31.12.2012 р. та з Держреєстра з 01.01.2013 р. по теперішній час);

- копію документа, що підтверджує право власності чи користування земельною ділянкою (крім випадків придбання житла);

- проектно-кошторисну документацію або будівельний паспорт (крім випадків придбання житла);

- довідку про працевлаштування;

- заяву власника житла чи об'єкта незавершеного житлового будівництва про згоду продати його із зазначенням погоджених з позичальником ціни та інших істотних умов договору купівлі-продажу (в разі придбання житла);

- договір поруки завірений нотаріусом (двох громадян);

- довідку про доходи за останні 12 місяців поручителів.

За більш детальною інформацією можна звертатись за адресою м.Харків, Держпром, 1 під'їзд, 5 поверх, тел.: (057) 705-19-65; (057) 705-19-66.

Переглядів: 131 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0