Понеділок, 23.10.2017
«  Лютий 2016  »

Головна » 2016 » Лютий » 5 » Генеральний план міста Валки Харківської області
Генеральний план міста Валки Харківської області

З метою врахування громадських інтересів під час  розроблення проектів містобудівної   документації   на   місцевому   рівні, Валківська міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та  врахування пропозицій  громадськості у проекті містобудівної документації (Генеральний план міста Валки Харківської області). Розроблення генерального плану обумовлене необхідністю вирішення поточних питань забудови міста та змінами нормативно-законодавчої бази (Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності».

У проекті визначені: перспективна чисельності населення, розміщення житлово-громадського будівництва, забезпечення інженерно-транспортною інфраструктурою, необхідними заходами з інженерної підготовки та захисту території. У складі документації, за окремим завданням на розроблення виконаний розділ «Інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони) на особливий період та на мирний час».

Містобудівна документація «Генеральний план міста Валки Харківської області» виконана ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя». Замовником виготовлення  містобудівної документації «Генеральний план міста Валки Харківської області» виступила Валківська міська рада.

З детальною інформацією, а також графічними матеріалами можна ознайомитись у Валківській міській раді (м.Валки, вул. Харківська, 16 (К.Лібкнехта) кожного дня крім вихідних з 9.00 до 16.00, або на сайті міської ради в розділі Генеральний план міста Валки.

Відповідальною особою за розгляд пропозицій призначено начальника відділу з організаційно-правової роботи міської ради Мельник Ірину Анатоліївну, тел. 5-30-58.

Термін подання пропозицій і зауважень з 09.02.2016 року до 09.03.2016 року.

Переглядів: 162 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0