П`ятниця, 23.06.2017
«  Березень 2017  »

валки

Головна » 2017 » Березень » 22 » Інформація про стан якості питної води
Інформація про стан якості питної води

22 березня Валківський міський голова Валерій Скрипніченко брав участь в нараді з питань якості питної води, яка відбулась у райдержадміністрації під головуванням голови Віктора Войтенка за участю ряду районних служб.

Винесені на нараду питання стосувались наслідків ситуації з перебоями водопостачання у м. Валки на минулому тижні, розробки механізмів обліку колодязів у населених пунктах, проведення лабораторного обстеження питної води в них, напрацювання заходів на попередження загострення епідеміологічної ситуації, пов`язаної з якістю питної води через перебої (захворюваності населення на гострі кишкові інфекції, вірусний гепатит «А», інші інфекції, викликані ентеро та рота вірусами) та інших.

За повідомленням в.о.завідувача Валківського лабораторного відділу Світлани Холод станом на 22 березня 2017 року по Валківському району досліджено води з громадських шахтних колодязів відповідно до Плану моніторингу на І квартал 2017 – 8 шахтних колодязів. По санітарно - гігієнічним показникам із досліджених 7 із 8 моніторингових колодязів по м. Валки мають нестандартні показники (перевищення вмісту аміаку, нітратів, перевищення жорсткості, наявність кишкової палички, тощо). Щодо досліджень води питної з мережі централізованого водопостачання,то вода з моніторингових колонок по вул. Пушкіна та вул. Благовіщенська по м. Валки була досліджена ще у лютому 2017 року та відповідала мікробіологічним та санітарно-хімічним вимогам.

В зв`язку зі станом водопостачання, що виник після 10 березня по місту Валки, 16.03.2017 року вода із моніторингових колонок по вул. Пушкіна, 1 та вул. Благовіщенській 63, була доставлена до вірусологічної лабораторії ДУ « Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров»я» і наразі триває її обстеження, про результати якого буде повідомлено додатково.

Також 17.03.2017 року за епідеміологічними показниками на патогенну мікрофлору досліджувалась вода з харчоблоку та групи « Вишенька» ДНЗ № . Валки. Патогенна мікрофлора в т.ч. сальмонела в питній воді не виявлена. Доцільно також відібрати і дослідити воду у Валківському ліцеї ім. Олександра Масельського, Валківській загальноосвітній школі І –ІІІ ступеня, дитячому навчальному закладі № 1, на харчоблоці Валківської центральної районної лікарні, зазначила Світлана Холод.

Переглядів: 29 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0