Неділя, 20.08.2017
«  Серпень 2014  »

Головна » 2014 » Серпень » 6 » Про результати роботи дільничних інспекторів міліції, які обслуговують територію Валківської міської ради

ІНФОРМАЦІЯ
щодо результатів роботи дільничних інспекторів міліції,
які  обслуговують територію Валківської міської ради

Безпосередньо дільничними інспекторами міліції: старшим лейтенантом міліції Тимошенком Олексієм Сергійовичем та молодим фахівцем – старшиною міліції Золочевським Романом Олексійовичем на території, яку вони обслуговують, на протязі 6 місяців 2014 року було розкрито 7 злочинів.
    За цей період було складено 80 адміністративних протоколів.
   Ним звертається увага на профілактику правопорушення насильства в сім’ї. За 6 місяців ним було виявлено 5 адміністративних протоколів по ст..173-2 КУпАП (вчинення насильства в сім’ї, невиконання захисного припису або не проходження колекційної програми), на профілактичний облік було поставлено 5 насильників в сім’ї, з ними проводиться відповідна робота щодо недопущення подальших фактів насильства в сім’ї.
    Також ним проводиться індивідуально-профілактична робота з раніше судимими особами. За 6 міс. Було притягнуто до адміністративної відповідальності 10 чоловік.
   Проводиться робота щодо благоустрою обслуговуючої території міської ради, виявляються правопорушники, які притягуються до адміністративної відповідальності за ст..152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів). За поточний період до відповідальності притягнуто 12 осіб.
    Вказана робота у постійному режимі здійснюється дільничними інспекторами міліції усього Валківського та Коломацького районів і дає змогу покращити правову обізнаність громадян та підвищити рівень взаємодії населення з міліцією.
     Начальник СДІМ                            А.В.Войтенко

Переглядів: 146 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0