Вівторок, 22.08.2017
«  Травень 2017  »

Головна » 2017 » Травень » 25 » Інформаційний семінар «Реалізація проекту організації об’єднаних націй з промислового розвитку (ЮНІДО) щодо впровадження ресурсоефе

19 травня 2017 року відбувся інформаційний семінар «Реалізація проекту організації об’єднаних націй з промислового розвитку (ЮНІДО) щодо впровадження ресурсоефективного та більш чистого виробництва на підприємствах України», який було організовано Валківською міською радою та Центром ресурсоефективного та чистого виробництва. Участь у інформаційному семінарі взяли міський голова Валерій Скрипніченко, представники Валківської міської ради та Валківської РДА, директор Центру РЕЧВ Ігор Шилович, представники Центру ресурсоефективного та чистого виробництва, керівники підприємств м. Валки та Валківського району, керівники бюджетних установ та голови правління ОСББ міста Валки.

Під час семінару було надано детальну інформацію щодо суті проекту UNIDO, головних принципів його впровадження в Україні, роз’яснені вимоги до підприємств, які можуть бути залучені до проекту, а також переваги і користь, які отримає підприємство від участі в проекті. Крім цього, було представлено приклади реалізованих проектів ресурсоефективного та чистого виробництва на підприємствах Харківського регіону та інших областей України, розглянуто механізми фінансової підтримки енергоефективних проектів через гранти та спеціальні кредитні програми.

Також в рамках даної інформаційної зустрічі було підписано меморандум
щодо партнерських взаємовідносин, співробітництва та взаємодії між Київською міською інноваційною галузевою організацією роботодавців «Центр ресурсоефективного
та чистого виробництва» та Валківською міською радою Харківської області.

Олійник А.В. спеціаліст відділу
з організаційно-правової роботи міської ради

Переглядів: 23 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0