Вівторок, 24.10.2017
«  Липень 2016  »

Головна » 2016 » Липень » 27 » Ініціювання добровільного об'єднання територіальних громад
Ініціювання добровільного об'єднання територіальних громад

Харківська область
Валківська міська рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22 липня 2016 року                                                                             № 78

Про ініціювання добровільного об'єднання
територіальних громад

Відповідно до частини 1,2 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 42,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підвищення якості та доступності надання публічних послуг, забезпечення спроможності самостійно вирішувати питання місцевого значення в інтересах жителів громади:

1. Ініціюю процедуру добровільного об’єднання територіальної громади міста Валки  Валківської міської ради та територіальних громад Благодатненської сільської ради (с.Серпневе, с.Благодатне, с.Ландишево, с.Крута Балка, с.Новоселівка), Гонтово-Ярської сільської ради (с.Водопій, с.Гонтів Яр, с.Корсунівка, с.Круглик, с.Кузьмівка, с.Старі Валки), Заміщанської сільської ради (с.Бугаївка, с.Бурякове, с. Заміське, с.Косенкове, с.Корнієнкове, с.Рудий Байрак, с.Мала Кадигробівка, с. Перепелицівка,
с. Тупицівка, с.Щербинівка), Кобзарівської сільської ради (с.Кобзарівка, с.Козаченківка, с.Катричівка, с.Данильчин Кут, с.Довжик, с.Шийки, с.Зайцівка), Костівської сільської ради (с.Костів, с.Семківка, с.Колодківка, с.Гузівка), Мельниківської сільської ради (с.Мельникове, с.Вишневе, с.Велика Губщина, с.Михайлівка, с.Нестеренки, с.Різдвяне, с.Суха Балка, с.Скельки, с.Яхременки), Минківської сільської ради (с.Минківка, с.Велика Кадигробівка, с.Велика Балка, с.Гребінники, с.Манили, с.Лисконоги, с.Мірошники, с.Тугаївка), Олександрівської сільської ради (с.Олександрівка, с.Рідкодуб, с.Соснівка, с.Корсунове), Сидоренківської сільської ради (с.Сидоренкове, с.Завгороднє, с.Очеретове, с.Майдан, с.Шелудькове, с.Мозолівка), Сніжківської сільської ради (с.Сніжків, с.Вільхівське, с.Дорофіївка, с.Кантакузівка, с.Ясеневе) та Черемушнянської сільської ради (с.Черемушна, с.Литвинівка, с.Піски, с.Яблунівка).

2. Адміністративним центром об’єднаної територіальної громади визначити місто Валки, а її назву Валківська міська територіальна громада.

3. Виконавчому комітету Валківської міської ради:

3.1. визначити дату, час і місце проведення громадських обговорень щодо ініціювання добровільного об’єднання громад;

3.2. забезпечити розміщення оголошення на веб-сайті міської ради та інформаційних стендах міста.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                           В.Скрипніченко

Переглядів: 94 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0