Вівторок, 22.08.2017
«  Квітень 2016  »

Головна » 2016 » Квітень » 18 » Круглий стіл "Реформа місцевого самоврядування, розвиток сільських територій. Досвід Республіки Польща та перспектива співпраці"

Круглий стіл

15 квітня 2016 року у районній раді відбувся круглий стіл «Реформа місцевого самоврядування, розвиток сільських територій. Досвід Республіки Польща та перспективи співпраці».

Під час роботи круглого столу було розглянуто наступні питання:

1. Практичні аспекти реформи місцевого самоврядування, добровільне об’єднання територіальних громад та розвиток сільських територій

Баринова Діана Семенівна, керівник Харківського регіонального Офісу з підтримки реформи місцевого самоврядування;

2. Досвід Польщі щодо реформи місцевого самоврядування

Лєщінський Влодзімеж, консул з економічних та політичних питань Генерального Консульства Республіки Польща у м. Харків;.

3. Створення умов для спроможності громад. Досвід Республіки Польща з питань енергоефективності та розвитку агробізнесу

В’ячеслав Новіков – екс керівник Бюро торговельного радника Міністерства економіки Республіки Польща;

4. Точки зростання спроможних територіальних громад. Програма Ефективне господарство. Досвід Польщі в Україну за підтримки Генерального Консульства Республіки Польща в м. Харкові

Нестеренко Віктор Вікторович – заступник голови правління ГО Польсько-українська аграрна асоціація

5. Обговорення. Дискусія. Напрацювання спільних пропозицій. Виступи та запитання активу району. Обговорення найбільш актуальних питань.

В роботі круглого столу взяли участь представники органів місцевого самоврядування, організацій та установ міста та району, депутати Валківської міської та районної ради, а також представники територіальної громади.

З польської сторони надано ряд пропозицій щодо економічного розвитку району, серед яких і співпраця в частині енергоефективності, реалізації проектів, аграрний бізнес та сприяння проведенню децентралізації та добровільному об’єднанню територіальних громад.

Переглядів: 118 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0