Неділя, 19.11.2017
«  Квітень 2017  »

Головна » 2017 » Квітень » 25 » Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф
Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф

26 квітня – День Чорнобильської трагедії

Шановні ліквідатори та вдови ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС!.

Від імені виконавчого комітету та всього депутатського корпусу Валківської міської ради щиросердечно дякую чорнобильцям за їхній подвиг.

Ми були свідками героїчних зусиль цілого покоління наших співвітчизників, які врятували майбутнє для своїх нащадків.

Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого міста, які 31 рік тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Загиблим та померлим від ран та хвороб - вічная пам'ять!

Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

З найкращими побажаннями,

міський голова