Понеділок, 23.10.2017
«  Квітень 2017  »

Головна » 2017 » Квітень » 20 » На базі двох освітніх закладів міста Валки відбувся районний семінар
На базі двох освітніх закладів міста Валки відбувся районний семінар

19 квітня на базі двох освітніх закладів міста Валки відбувся районний семінар «Наступність та перспективність двох перших ланок освіти – запорука успішного навчання у школі».

Гостинно зустрічали вихователів та вчителів початкових класів району Валківський ДНЗ (ясла-садок) «Яблунька» та Валківська ЗОШ І-ІІІ ст. Семінар проходив у світлі дні Великодня, тому і теми майстер-класів та святкового вітання були відповідними: вихователь ДНЗ «Яблунька» О. Ю. Коннікова продемонструвала майстер-класи «Великодній кавовий кролик» та «Курочка з ложки», вчитель трудового навчання Масалова М.В. «Паперовий кошик з курчатком» та показала розпис пряників айсінгом. Вихованці садочка та учні 1 класу школи разом підготували для учасників семінару свято «Весна – Великодня пора!»

Про можливості творчого потенціалу педагога у методичному практикумі розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи М.В. Чорна, а про успішну співпрацю Валківської ЗОШ І-ІІІ ст. та Валківського ДНЗ (ясла-садок) «Яблунька» презентувала завідувач дошкільного закладу Н.М. Крупка. Доповнений захід був інтерактивними та релаксаційними вправами. Семінар відбувся на високому організаційному рівні, всі присутні отримали практичні навики та знання, задоволення від спілкування та виступів валківських дітей.

Переглядів: 50 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0