Понеділок, 23.10.2017
«  Липень 2015  »

Головна » 2015 » Липень » 7 » Районне свято "На Купало сонце грало"
Районне свято "На Купало сонце грало"

06 липня 2015 року в одному із мальовничих куточків міста Валки, а саме, на ставі відбулося найяскравіше, поетичне свято середини літа, з давніми традиціями та звичаями "На Купало сонце грало", в якому прийняли активну участь всі бажаючі.

В рамках даного дійства були задіяні фольклорні, інструментальні та танцювальні колективи, духовий оркестр та обдарована молодь, які відтворили дух давніх традицій.

Проводилися майстер-класи по плетінню купальських вінків, виготовленню ляльок-мотанок та оберігів, масові купання.

Також громадами в рамках конкурсу були представлені ляльки-опудала Купало та Марени, а також Купальські гільця. Серед яких в обох номінаціях Валківська міська рада зайняла достойні перші місця.

Одним із головних атрибутів свята Івана Купала є купальське вогнище, яке було розпалене біля води.
Слідуючи традиціям всі бажаючі стрибали через багаття, водили хороводи, пускали купальські вінки по воді.

Всі отримали велике задоволення та заряд бадьорості від проведеного вперше за останній час на території міста Валки свята Івана Купала.

Переглядів: 236 | Додав: валки | Рейтинг: 5.0/1