Середа, 18.10.2017
«  Січень 2017  »

Головна » 2017 » Січень » 25 » Нарада щодо попередження виникнення пожеж
Нарада щодо попередження виникнення пожеж

25 січня в кабінеті міського голови за ініціативи Валківського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області відбулися нарада щодо попередження виникнення пожеж та недопущення загибелі людей на них.

В нараді взяли участь заступник начальника Валківського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області підполковник служби цивільного захисту Наливайко С.С.,провідний інспектор Валківського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області лейтенант служби цивільного захисту Дорошенко В.С., начальник служби у правах дітей Валківської РДА Степанова О.С., секретар міської ради Кривич А.І., заступник начальника  відділу благоустрою міської ради Марченко В.О., , соціальний педагог районного методичного кабінету відділу освіти Борисенко У. В., державний реєстратор міської ради Ляшик О.А, депутат міської ради, член гуманітарної комісії, Великобрат Г.Ф., представники засобів інформації.

Валківський міський голова В.В. Скрипніченко у вступному слові наголосив на важливості заходів по попередженню виникнення пожеж, недопущення загибелі людей на них і закликав працювати на упередження ситуації.

Заступник начальника Валківського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області підполковник служби цивільного захисту Наливайко С.С., розпові , що за статистикою більше 80%  - це пожежі в житлових домоволодіннях, 90 % з яких складають неблагополучні сім»ї. Наше завдання виявити і  тримати такі сім’ї на контролі, провести бесіди, вручити пам’ятки.

За результатами наради, сформована комісія для проведення рейду  у складі  представників органів ДСНС України, органів державної виконавчої влади, представників соціального захисту населення, відділу освіти Валківської РДА, депутатів по округах,   засобів масової інформації по перевіркам житлового сектору багатодітних неблагонадійних родин на території Валківської міської ради щодо попередження виникнення пожеж та недопущення загибелі людей на них.

Переглядів: 47 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0