Субота, 19.08.2017
«  Січень 2017  »

Головна » 2017 » Січень » 12 » Нарада щодо стану перевезення громадян пільгових категорій
Нарада щодо стану перевезення громадян пільгових категорій

12.01.2017 року Валківський міський голова Валерій Скрипніченко прийняв учать у нараді по стану перевезення громадян пільгових категорій, яку провів голова райдержадміністрації Віктор Войтенко з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, за участі голови районної ради Віталія Оноші.

Директор АТ «Валківське АТП- 16341» Наталія Тридуб проінформувала про порядок перевезення пільгових категорій громадян та проблеми, які виникли із відшкодуванням коштів за перевезення пільговиків у 2017 році.

Віктор Войтенко  повідомив, що з районного бюджету виділено 500 тис.грн. на виплату компенсацій за пільговий проїзд окремим категоріям громадян, розроблений проект програми перевезення пільговиків міжміськими та приміськими видами транспорту, щоб  максимально допомогти валківчанам у вирішенні цього питання.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Іван Горошко  запропонував алгоритм спільного вирішення даного питання із запровадженням талонів для пільговиків. Він зазначив, що всього  в районі проживає близько  9 тисяч осіб пільгових категорій, зокрема у Валках близько 2 тисяч.

Валківський міський голова Валерій Скрипніченко прийняв активну участь у обговоренні та разом директором АТ «Валківське АТП- 16341» Наталією Тридуб намітили спільні шляхи вирішення питання перевезення для валківчан.

Підводячи підсумки наради голова райдержадміністрації Віктор Войтенко  наголосив на необхідності оперативного вирішення питання з відшкодування втрат перевізників по пільговому перевезенню, особливо вразливої категорії громадян і недопущення можливого припинення автоперевезень на автобусних маршрутах.

Переглядів: 92 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0