Субота, 24.06.2017
«  Червень 2015  »

Головна » 2015 » Червень » 24 » Харківщина отримала Перспективний план формування територій: громади укрупняться у 8 разів

Обласна рада на пленарному засіданні 96 голосами схвалила проект Перспективного плану формування територій громад Харківської області, відповідно до якого нинішні 459 громад області об’єднаються у 59.

"Ухвалення Перспективного плану формування територій дасть змогу  Харківщині скористатися коштами фонду регіонального розвитку", - наголосив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, виступаючи під час обговорення цього питання. План розроблявся обласною, районними та міськими робочими групами спільно з регіональним Офісом з питань впровадження реформ у сфері місцевого самоврядування, децентралізації повноважень органів виконавчої влади.

За результатами обговорень з територіальними громадами, проведених консультацій, виїзних нарад, аналізу поданих пропозицій та з урахуванням вимог Методики формування спроможних територіальних громад, розроблено проект Перспективного плану формування територій громад Харківської області, який складається з паспортів спроможних територіальних громад та графічної частини.

Згідно з Планом, об’єднання громад відбуватиметься наступним чином: у Балаклійському районі 25 територіальних громад планують об’єднатися у п’ять громад,  у Барвінківському з 13 утвориться одна,  Близнюківському  з 20 – три,  Богодухівському  з 24 – одна, Борівському з 10 – три, Валківському – 20 – дві, Великобурлуцькому з 18 – чотири, Вовчанському з 27 – одна, Дворічанському з 14 – одна, Дергачівському з 15 – дві, Зачепилівському з 10 – дві, Зміївському з 16 – дві, Золочівському з 14 – одна, Ізюмському з 18 – одна, Кегичівському з 16 – одна, Коломацькому з 5 – одна, Красноградському з 14 – чотири, Краснокутському з 13 – одна, Куп’янському з 20 – одна, Лозівському з 18 – дві, Нововодолазькому з 15 – дві, Первомайському з 19 – одна, Печенізькому з 5 – одна, Сахновщинському з 16 – три, Харківському з 30 - дев’ять, Чугуївському з 18 – три, Шевченківському з 16 – одна.

Очікуваним результатом реалізації рішення є формування на території Харківської області спроможних, самодостатніх територіальних громад, покращення якості надання адміністративних, соціальних, громадських послуг жителям територіальних громад.

Матеріали взято з офіційного сайту Харківської обласної ради:          http://www.oblrada.kharkov.ua

Переглядів: 182 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0