Неділя, 20.08.2017
«  Листопад 2015  »

Головна » 2015 » Листопад » 23 » Перша сесія VII скликання Валківської міської ради
Перша сесія VII скликання Валківської міської ради

Десять питань розглянули депутати міської ради сьомого скликання на своїй першій сесії, про скликання якої повідомляла міська виборча комісія. Відкривала її голова міської виборчої комісії О.А.Войтенко. Вона проінформувала присутніх про результати виборів, щиро привітала новообраних депутатів та міського голову В.В. Скрипніченка і побажала їм успішної роботи на благо рідного міста.

Згідно з чинним законодавством депутати таємним голосуванням мали обрати секретаря міської ради. На цю посаду міський голова запропонував кандидатуру А.І. Кривич. Абсолютно всі присутні депутати віддали свій голос за Антоніну Іванівну і її було обрано секретарем Валківської міської ради сьомого скликання.

Рішенням сесії було утворено виконавчий комітет сьомого скликання та затверджено його персональний склад. До складу виконкому ввійшло 11 чоловік.
Депутати розглянули також питання про утворення постійних комісій міської ради. утворено три постійні комісії, а саме: з питань регламенту та гуманітарної політики – очолила Губська Таміла Валентинівна;

з питань екології, землекористування та будівництва – очолив Ніколаєв Володимир Іванович;

з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та комунальної власності – очолив Литвин Сергій Іванович.

Під час першої сесії Валківської міської ради VIІ скликання було також прийняте рішення «Про перейменування об’єктів топоніміки міста Валки Валківської міської ради».
Було розглянуто також інші питання організаційного характеру, які стосуються подальшої роботи депутатського корпусу.

Переглядів: 193 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0