Субота, 19.08.2017
«  Квітень 2014  »

Головна » 2014 » Квітень » 29 » Пленарне засідання LVIII сесії Валківської міської ради VI скликання
Пленарне засідання LVIII сесії Валківської міської ради VI скликання

28 квітня 2014 року о 10.00 годині в залі засідань Будинку рад відбулося засідання LVIII сесії Валківської міської ради VI скликання на якому  розглянуто та прийнято  рішення з наступних питань порядку денного:
1. Про внесення змін до рішення LV сесії Валківської міської ради VI    скликання від 31 січня 2014 року   № 1181 «Про міський бюджет на 2014 рік»
2. Про затвердження заходів щодо економного та раціонального використання коштів місцевого бюджету у 2014 році, передбачених для утримання органів місцевої влади та інших, установ та організацій, які використовують кошти місцевого бюджету.
3. Про коригування спеціального фонду бюджету у зв’язку із надходженням субвенції із державного бюджету.
4. Про коригування спеціального фонду бюджету.
5. Про затвердження  розпорядження, прийнятого  у  міжсесійний період,  що стосується фінансової діяльності ради.
6. Про можливе тимчасове припинення роботи валківських  дошкільних  навчальних  закладів у літній період 2014 року.
7.  Про  надання  багатодітним сім’ям  пільг з оплати  за харчування дітей  у  валківських  дошкільних  навчальних закладах.
8. Про правове забезпечення  розміщення  тимчасових споруд, участі  їх власників в благоустрої території м. Валки.
9.   Про скасування рішення LІІ cесії Валківської міської ради  VI скликання від 08 листопада  2013 року №1098 «Про надання дозволу на надання в оренду частини нежитлового приміщення у Валківському ДНЗ (ясла-садок) «Веселка» Валківської міської ради»»
10. Про надання дозволу на обстеження стану будівельних конструкцій житлового будинку №31 по пров. Майський у м. Валки та можливості його подальшої  експлуатації.
11.  Про внесення змін  в рішення LІ сесії V скликання від 23 грудня  2009 року №  532 «Про надання гр. Змієнку Б.Г. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для  передачі у приватну власність»
12.  Про внесення змін  в рішення ХХХІІ сесії VІ скликання від 16 серпня 2012 року № 695 «Про надання гр. Чепеленко К. В. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку»
13.  Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Івановій Т. М.,  гр. Ромасю Л. М. в м. Валки, вул. К. Лібкнехта, 38 Валківської міської ради Валківського району Харківської області.
14.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Берези В. М., гр. Тихоненко Т. М.  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка розташована на території Валківської міської ради за адресою: вул. Гагаріна, 11,  м. Валки  Валківський район Харківська область
15.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі надання їх у власність гр. Іващенку М. Є. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства в м. Валки, вул. Леніна, 57 на території Валківської міської ради (в межах населеного пункту) Валківського району Харківської області.
16.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі надання їх у власність гр. Макаренко К. О. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства в м. Валки, вул. Коцюбинського, 47 на території Валківської міської ради (в межах населеного пункту) Валківського району Харківської області.
17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності гр. Мхітаряна С. А. на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою: вул. Лермонтова, 70, м. Валки  Харківська область
18.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Павлій Л. А. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства, розташованих за адресою: вул. Куйбишева, 26, м. Валки, Харківської області
19.  Про припинення права користування земельними ділянками для ведення городництва.
20.  Про розгляд заяви гр. Гордієнка В. М. (м.Валки, вул. Борща, 12 кв.16).
21.  Про надання гр. Волошиній Н. Є. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у Харківській області,  м. Валки,  вул. Пушкіна, 20
22.  Про надання гр. Денисенку М. М. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у Харківській області,  м. Валки,     вул. Островського, 42
23.  Про надання гр. Коротєєвій Л. О. та гр. Медведенко Р. О. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у Харківській  області,  м. Валки,   вул. Леніна, 18
24.  Про надання гр. Перельоту І. В. дозволу на розробку  документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у Харківській області,  м. Валки,  вул. Перемоги, 7