Середа, 18.10.2017
«  Березень 2015  »

Головна » 2015 » Березень » 19 » Реєстраційна служба Валківського районного управління юстиції інформує:
Реєстраційна служба Валківського районного управління юстиції інформує:

РЕФОРМУВАННЯ  МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

Міністерством юстиції України була ініційована інституційна реформа системи органів юстиції. Цей комплекс заходів передбачає прибирання дублюючих функцій відомства, а також ліквідацію Державної реєстраційної та Державної виконавчої служб, завершення ліквідації Державної служби захисту персональних даних, скорочення працівників Мін’юсту, Укрдержархіву, територіальних органів юстиції та Головних управліннях юстиції в областях.

Згідно із наказом Міністерства юстиції України № 115/5 від 30.10.2015року головні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі перейменовано на головні територіальні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі.

Крім того, замість самостійних управлінь державної виконавчої служби та реєстраційних служб, які раніше хоча і входили до структури Головних управлінь юстиції, але підпорядковувались Державній виконавчій службі та Укрдержреєстру, у звязку з ліквідацією цих органів на центральному рівні у структурі головних територіальних управлінь юстиції створені відповідні структурні підрозділи: управління державної виконавчої служби та управління державної реєстрації, які тепер будуть підпорядковуватись керівнику Головного територіального управління юстиції.

У зв’язку із змінами у структурі Головних територіальних управлінь юстиції розширилось і коло їх повноважень. Так, до компетенції управлінь юстиції тепер також належить реалізація державної правової політики, державної політики з питань банкрутства, державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, державної реєстрації договорів комерційної концесії (субконцесії), реєстрації (легалізації, прийняття повідомлення про утворення) об'єднань громадян, громадських спілок, інших громадських формувань, статутів, друкованих засобів масової інформації; забезпечення реалізації державної політики у сферах організації примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб).

О.В.Шевченко, в.о. начальника реєстраційної служби Валківського районного управління юстиції Харківської області

Переглядів: 115 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0