Вівторок, 22.08.2017
«  Лютий 2017  »

Головна » 2017 » Лютий » 15 » Щирі вітання з нагоди 28-ї річниці з дня виведення радянських військ з республіки Афганістан

Шановні ветерани війни в Афганістані,

члени сімей воїнів-афганців!

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Прийміть щирі вітання з нагоди 28-ї річниці з дня виведення радянських військ з республіки Афганістан.
               15 лютого 1989 року із завершенням виводу обмеженого контингенту радянських військ з республіки Афганістан закінчилася страшна за своїми втратами і довга війна, в ході якої, виконання військового обов’язку стало подвигом. Літопис афганської війни містить безліч прикладів героїзму, не применшує честь та гідність воїнів, які самовіддано виконували свій обов’язок в горах та пустелях, в повітрі, в наступі та обороні, при врятуванні бойових товаришів та мирних жителів країни.
Окрім Афганістану українці несли службу в Лівані, Угорщині, Єгипті,
Іраку, Анголі, С’єрра-Ліоне, Чехословаччині, Ефіопії, Югославії. Вони з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності.
В глибокій шанобі схиляю голову перед пам’яттю тих, хто загинув.

З вдячністю звертаюсь до тих, хто живе поряд з нами.
Від усього серця бажаю вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

Валківський міський голова                   В.СКРИПНІЧЕНКО

Переглядів: 31 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0