Вівторок, 22.08.2017
«  Вересень 2016  »

Головна » 2016 » Вересень » 21 » Святкування Дня міста Валки
Святкування Дня міста Валки

16 вересня у  місті Валки було подвійне  свято – ювілейний 370 – й день народження міста та 73 річниця визволення від фашистських загарбників.

Святкування розпочалося з покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків в Дідовій Долині, на Рогозовому кладовищі та біля пам’ятного знаку воїнам Степового фронту 1943 року.

Також відбувся прийом міського голови з головами первинних ветеранських організацій міста, на якому звучали слова привітання та вдячності за активну життєву позицію від Валківського міського голови Валерія Скрипніченка, голови Валківської районної державної адміністрації Віктора Войтенка, голови Валківської районної ради Віталія Оноші, голови Валківської районної ветеранської організації Валентини Клочко та голови Валківської міської ветеранської організації  Алли Шило.

На Меморіалі Слави відбувся мітинг-реквієм «Свята пам’ять», в якому взяли участь ветерани, керівники та працівники установ та організацій міста, молодь, школярі та вихованці дошкільних навчальних закладів. Мітинг відкрив міський голова  Валерій Володимирович Скрипніченко, зі словами привітання виступили: голова Валківської районної державної адміністрації - Віктор Войтенко, Віталій Оноша - голова Валківської районної ради,  Валентина Клочко – голова Валківської районної організації ветеранів, Іван Пилипів – настоятель Свято-Преображенського храму.

Дитяче свято «Веселий вулик, танцювальний флешмоб учнів Валківського ліцею ім. Олександра Масельського, майстер-класи з виготовлення сувенірів, виставка-продаж робіт народних умільців, аеростат, фотовиставка «Моє місто у минулому столітті - які ми були» - все це розпочалось на центральній площі міста о 17.00. Тут також працювали  безліч дитячих атракціонів та виїзна торгівля.

З нагоди Дня народження міста, учнями Валківського ліцею був підготовлений тематичний флешмоб - дарунок валківчанам і гостям міста Валки.

Зі сцени валківчан цього святкового вечора вітали керівники району та міста: міський голова Валерій Скрипніченко, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, голова районної ради Віталій Оноша, а також почесні гості свята - заступник голови обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко, народний депутат України Олександр Біловол, депутати обласної ради Тетяна Біловол, Сергій Пієв та Едуард Юрченко.

Прекрасний подарунок для валківчан у вигляді пісочної анімації підготувала молода художниця Вікторія Білецька, який зачарував усіх присутніх на святкуванні міста.

Продовжилося свято чудовими виступами Поліни Бєлякової та народної артистки України Катерини Бужинської, а завершилося яскравим святковим феєрверком.

Переглядів: 75 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0