Понеділок, 25.09.2017
«  Червень 2015  »

Головна » 2015 » Червень » 4 » У Рівному вивчали досвід міста у залученні коштів громади для вирішення існуючих проблем через реалізацію муніципальних програм

21-22 травня відбувся навчальний візит до Рівного на тему: «Сталий розвиток міста – основа успішної територіальної громади». Учасники - міські голови, керівники управлінь і відділів рад з міст Тернопільської, Одеської, Миколаївської, Сумської, Запорізької, Херсонської, Харківської, Луганської, Львівської, Волинської та Черкаської областей. Валківський міський голова Валерій Скрипніченко також взяв участь в даному навчальному візиті.

Перший день візиту було присвячено вивченню досвіду міста у залученні коштів громади для вирішення існуючих проблем через реалізацію муніципальних програм та програм сталого розвитку.
Другий день навчального візиту було присвячено суміжній темі – досвіду роботи Рівного з енергоменеджменту та енергоаудиту. Представники підприємства «ЕСКО – РІВНЕ» детально розповіли про досвід проведення енергоаудиту  у місті, про механізми щоденного моніторингу. Керівники ТзОВ «Рівнетеплоенерго» познайомили учасників семінару з енергозберігаючими заходами на теплопостачальних підприємствах міста.

Матеріали взято з офіційного сайту Асоціації міст України: http://www.auc.org.ua/

Переглядів: 172 | Додав: валки | Рейтинг: 5.0/1