П`ятниця, 21.07.2017
«  Березень 2013  »

Головна » 2013 » Березень » 16 » Урочистості з нагоди професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства й побутового обслуговування населення
    15 березня у залі засідань Будинку рад відбулися урочистості з нагоди професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства й побутового обслуговування населення, на яке були запрошені працівники комунальних підприємств району і міста.
   Із вітальним словом виступили міський голова В. Скрипніченко, голова райдержадміністрації О. Холодний та  голова районної ради Ю. Яцина.
   За поданнями  директорів КП „Вода” Валківської районної ради Павлія О.В., КП „Валківське бюро технічної інвентаризації” Гончаренко Г.О. та КП „Благоустрій” Лисяка М.С. були нагороджені грамотами Валківської міської ради за багаторічну сумлінну працю, примноження славних трудових традицій міста та з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства й побутового обслуговування населення кращі працівники, а саме:
 - Майстренко Іван Миколайович, електрогазозварник відділу водопостачання КП „Вода” Валківської районної ради;
 - Бабаєвська Вікторія Миколаївна, оператор очисних споруд відділу водовідведення КП „Вода” Валківської районної ради;
- Семеняка Віктор Вікторович, слюсар аварійно-відновлювальних робіт відділу водопостачання КП „Вода” Валківської районної ради;
- Ільченко Валентина Сергіївна, технік І категорії КП „Валківське бюро технічної інвентаризації”;
- Пилипенко Микола Григорович, водій КП „Благоустрій” Валківської міської ради;
- Полякова Надія Іванівна, двірник КП „Благоустрій” Валківської міської ради;
- Гончаренко Віктор Андрійович, слюсар-сантехнік житлового фонду КП „Благоустрій” Валківської міської ради”.
   Міський голова В. Скрипніченко  вручив спецформу працівникам КП "Благоустрій", яку пошив ПП Кривич.

Переглядів: 309 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: