Вівторок, 24.10.2017
«  Березень 2017  »

Головна » 2017 » Березень » 2 » Валківщина зустрічала посла Канади в Україні Романа Ващука
Валківщина зустрічала посла Канади в Україні Романа Ващука

2 березня до міста Валки з дружнім візитом завітав посол Канади в Україні Роман Ващук. За гостинною традицією хлібом-сіллю зустрічали почесного гостя  Валківський міський голова Валерій Скрипніченко голова ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко. У зустрічі також взяли участь голова Правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал та член Наглядової ради фонду Джон Шморгун…

Голова райдержадміністрації Віктор Войтенко у своєму вітальному слові коротко проінформував про Валківщину, як про сільськогосподарський край з родючими землями та добрими врожаями, повідомив про виробничі підприємства, заклади освіти, охорони здоров’я, які працюють в районі, про давні гончарні традиції району, а також висловив надію на розвиток взаємозв’язків, співробітництво у різних галузях та подякував мешканцям Канади за їх подарунок валківчанам – сучасний реанімобіль для Валківської центральної районної лікарні.

Міський голова Валерій Скрипніченко, у свою чергу, також привітав високоповажних гостей і розповів про районний центр - Валки та висловив надію, на плідну співпрацю та перспективне співробітництво у галузі енергозбереження та розвитку інфраструктури.

В рамках візиту почесна делегація відвідала Валківську центральну районну лікарню, яка нещодавно отримала в подарунок від громади однієї з канадських провінцій сучасний реанімобіль, який відтепер буде обслуговувати жителів міста, а також мешканців Валківського та сусідніх районів.

Переглядів: 165 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0