Вівторок, 22.08.2017
«  Листопад 2016  »

Головна » 2016 » Листопад » 8 » "Валківське бюро правової допомоги" Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує:

Субсидія

Відповідно до постанови КМУ від 21.10.1995 р. №949 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”

• Субсидія є безповоротною і її отримання  не  пов'язане  і  не тягне за собою зміни форми власності житла.
  • Право  на  отримання  адресної безготівкової субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, а також
  • субсидії  готівкою  на  придбання скрапленого  газу,  твердого та рідкого пічного побутового палива далі - субсидія поширюється на громадян,  які  проживають  у житлових  приміщеннях (будинках), в частині   оплати   ними користування житлом; утримання житла; управління багатоквартирним будинком, комунальних   послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

• Субсидія  на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива призначається   у   разі,   коли  житлове  приміщення  не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення.
  •  Якщо    для    опалення    житлового   приміщення   одночасно використовується  теплова  енергія  та/або  природний  газ  та/або електроенергія,  субсидія  надається  тільки  на  один вид палива.
  • Субсидія призначається одній із зареєстрованих у житловому приміщенні  (будинку) осіб. В окремих випадках на підставі рішення районної,  районної у мм. Києві і Севастополі держадміністрації та виконавчого  органу  міської  і  районної  ради або утвореної ними комісії    та    акта    обстеження матеріально-побутових   умов домогосподарства   субсидія   може   призначатися  особі,  яка  не зареєстрована,   але  фактично  проживає  у  житловому  приміщенні (будинку)  на  підставі  договору  найму  (оренди)  житла  (далі - орендар),   якщо  їй  нараховується  плата  за  житлово-комунальні послуги, або індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в  експлуатацію.
  •   У  разі  смерті особи, якій було призначено субсидію, надання субсидії    не    припиняється    до    закінчення   опалювального (неопалювального)  періоду  за  умови,  що  у житловому приміщенні (будинку)  зареєстровані  інші  особи, яким нараховується плата за житлово-комунальні  послуги.
  • У  разі  коли у житлових приміщеннях (будинках) зареєстровані неповнолітні   діти,   які   залишились   без батьківської  опіки (піклування),    субсидія    призначається   за   заявою   опікуна (піклувальника)  і  розраховується  виходячи  з  розміру  пенсії у зв'язку  з  втратою  годувальника  та інших соціальних виплат, які отримує  опікун  (піклувальник)  на підопічних  дітей.  У  такому
  • випадку  розміри  пенсії у зв’язку з втратою годувальника та інших соціальних виплат, які отримує опікун (піклувальник) на підопічних дітей, не враховуються до сукупного доходу опікуна (піклувальника) у   разі   його  звернення  за  призначенням  субсидії  за  місцем реєстрації.

•  Субсидія    розраховується    виходячи    з   кількості зареєстрованих  у  житловому  приміщенні (будинку) осіб (осіб, які фактично     проживають),     яким    нараховується    плата    за житлово-комунальні  послуги,  у  тому  числі  осіб,  призваних  на строкову  військову  службу.

Переглядів: 66 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0