Вівторок, 22.08.2017
«  Листопад 2016  »

Головна » 2016 » Листопад » 8 » "Валківське бюро правової допомоги" Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує:

10 міфів про субсидії

1. Кажуть, що субсидію доведеться повертати, а її оформлення може перешкоджати продажу квартири, будинку чи оформлення спадку!
    Насправді, субсидія є безповоротною державною допомогою, її отримання не пов'язане і не тягне за собою зміни зміни власника житла
  2. Кажуть, що необхідно використовувати в повному обсязі газ, воду, електроенергію, на які призначена житлова субсидія, інакше її перестануть надавати!
    Насправді, якщо люди не використали всю норму ресурсів на сім'ю, в межах опалювального сезону і можуть бути використані в подальші місяці в тому числі і для погашення обов'язкової частки платежу.
  3. Кажуть, що клопоту з оформленням субсидії багато, а в реальності вона може складати мізерну суму!
    Насправді, субсидію оформити просто: потрібно лише заповнити заяву та декларацію. Все решта зроблять органи соціального захисту. Подати заявку можливо і через інтернет.
  4. Кажуть, що субсидії не надаються безробітним працездатним громадянам або сім'ям, до складу яких входять такі особи!
    Насправді, якщо такі громадяни не мають доходів для розрахунку субсидії їм буде враховано умовний дохід в розмірі двох прожиткових мінімумів (з 1 травня 2016 року — 2900 грн) і субсидія їм буде призначена.
  5. Кажуть, що за помилки при заповненні декларації будуть штрафувати або навіть забирати субсидії!
    Насправді, жодних штрафів за помилки в деклараціях не буде. Важливо не приховувати інформацію про свої доходи.
  6. Кажуть, що субсидії не призначаються за наявності заборгованості за оплату комунальних послуг!
    Насправді, заборгованість з оплати за житлово-комунальні послуги не впливає на оформлення субсидії.
  7. Кажуть, що громадяни можуть втратити субсидію, якщо будуть купувати валюту!
    Насправді, субсидія не призначається, якщо будь-хто з членів домогосподарства протягом 12 місяців перед зверненням про призначення субсидії здійснив одноразову купівлю товарів, робіт та послуг на суму, яка на дату купівлі перевищує 50 тисяч гривень. Купівля валюти не входить в перелік вартісних покупок, здійснення яких позбавляє права на субсидію.
  8. Кажуть, що субсидій позбавляють ті сім'ї, які мають депозити у банку в сумі більше 50 тисяч гривень!
    Насправді, депозити в банках не враховуються як доходи і не входять в перелік критеріїв, на підставі яких може бути відмовлено в наданні субсидії.
  9. Кажуть, що субсидія не призначається батькам-пенсіонерам, в помешканні, яких зареєстровані повнолітні діти, які проживають в іншому місці!Насправді, рішення комісії приймається з урахуванням документу, що підтверджує тимчасову відсутність осіб з числа зареєстрованих. За відсутності документу — на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов проживання сім'ї.
  10. Кажуть, що сім'я не може претендувати на субсидію, якщо у будь-кого з членів родини у власності є земельний пай!
    Насправді, наявність будь-якого майна в тому числі квартири, машини, трактора, корови, земельних паїв, не впливає на право отримання субсидії. При розрахунку розміру субсидії враховується дохід, який приносить це майно. Якщо пай не здається в оренду, то дохід відсутній.

Переглядів: 66 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0