Неділя, 20.08.2017
«  Листопад 2013  »

Головна » 2013 » Листопад » 28 » Валківське районне управління юстиції інформує:
ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПЕРВИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ НА КОРИСТЬ ВІДВІДУВАЧАМ
 Відповідно до Закону України "Про безоплатну правову допомогу” при Валківському районному управлінні юстиції Харківської області діє громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги (далі – приймальня), яка працює щовівторка та щочетверга з 10.00 до 16.00 години.
   Прийом громадян в приймальні проводять керівники Валківського районного управління юстиції Харківської області, відділу державної виконавчої служби Валківського районного управління юстиції Харківської області, реєстраційної служби Валківського районного управління юстиції Харківської області, відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Валківського районного управління юстиції у Харківській області, завідуюча Валківської державної нотаріальної контори (за згодою).
   Приймальня здійснює такі види правової допомоги:
- надання правової інформації,
- надання консультацій і роз’яснень з правових питань,
- складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру),
- надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.
   Право на безоплатну первинну правову допомогу згідно з
Конституцією України та Законом України "Про безоплатну правову допомогу” мають усі особи, які перебувають під юрисдикцією України.
    Діяльність приймальні ґрунтується на принципах верховенства права, законності, доступності безоплатної правової допомоги, забезпеченні якості безоплатної правової допомоги.
  За 11 місяці 2013 року в межах роботи приймальні прийнято 372 громадянина.
   Приймальня знаходиться за адресою: Харківська область, м.Валки, вул.Карла Лібкнехта,2.
  Л.М.Губська, начальник Валківського районного управління юстиції Харківської області.
Переглядів: 213 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0