Понеділок, 25.09.2017
«  Серпень 2014  »

Головна » 2014 » Серпень » 11 » Валківське районне управління юстиції інформує:
Порядок в’їзду осіб на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї
та гарантії прав і свобод громадян України,
які виїхали за межі тимчасово окупованої території
   09.05.2014 набрав чинності Закон України “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України” (далі — Закон), яким зокрема визначено порядок в’їзду осіб на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї та гарантії прав і свобод громадян України, які виїхали за межі тимчасово окупованої території.
    Відповідно до статті 10  Закону громадяни України мають право на вільний та безперешкодний в’їзд на тимчасово окуповану територію і виїзд з неї через контрольні пункти в’їзду-виїзду за умови пред’явлення документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України. В’їзд іноземців та осіб без громадянства на тимчасово окуповану територію та виїзд з неї допускаються лише за спеціальним дозволом через контрольні пункти в’їзду-виїзду. Порядок в’їзду іноземців та осіб без громадянства на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї встановлюється Кабінетом Міністрів України.
    Відповідно до стаття 18 Закону громадянам України гарантується дотримання у повному обсязі їхніх прав і свобод, передбачених Конституцією України, у тому числі соціальних, трудових, виборчих прав та права на освіту, після залишення ними тимчасово окупованої території. Витрати на заходи, передбачені Законом України “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”, здійснюються з Державного бюджету України у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
  І.С.Сипко, провідний спеціаліст Валківського районного управління юстиції Харківської області

Переглядів: 132 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0