П`ятниця, 23.06.2017
«  Вересень 2014  »

валки

Головна » 2014 » Вересень » 15 » Валківське районне управління юстиції інформує:
Мета та умови проведення конкурсу з відбору адвокатів,
які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги

На виконання наказу Міністерства юстиції України від 09.09.2014 № 182/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги» в Харківській області проводиться конкурс з відбору адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги.
    Заяви та документи, необхідні для участі у конкурсі, приймаються до 15 жовтня 2014 року Головним управлінням юстиції у Харківській області та всіма районними, міськими, міськрайонними управліннями юстиції м.Харкова та Харківської області.
    Конкурс проводиться з метою залучення до надання правових послуг, визначених частиною другою статті 13 Закону України “Про безоплатну правову допомогу”:
- захист від обвинувачення;
- здійснення представництва інтересів осіб,  що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;
- складення документів процесуального характеру.
    Претенденти, які пройшли конкурсний відбір, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2012 № 8 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 19.12.2012 № 1214).
   Відповідно до Порядку і умов проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 №1362 ( у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10.10.2012 №915), претенденти, які виявили намір взяти участь у конкурсі, повинні відповідати таким вимогам щодо їх професійного рівня:
- наявність свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю;
- знання нормативно-правових актів у сфері захисту прав людини;
- знання норм процесуального та матеріального права;
- знання та дотримання правил адвокатської етики;
- вміння складати процесуальні заяви, скарги та інші документи правового характеру;
- вміння працювати з правовими базами даних;
- володіння державною мовою (володіння англійською мовою та/або мовами національних меншин, які на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці становлять значну частку населення, є перевагою);
- досвід роботи (є перевагою).
     Для участі у конкурсі необхідно особисто подати за встановленою Міністерством юстиції формою заяву разом з такими документами:
- копіями паспорта громадянина України, облікової картки платника податків, свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю, трудової книжки, документів про освіту;
- біографічною довідкою та анкетою за встановленою Міністерством юстиції формою, а також мотиваційним листом (до 500 слів), у довільній формі за підписом претендента.
    Увага! Зразки заяви, біографічної довідки та анкети розміщено на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги http://www.legalaid.gov.ua/ua/konkurs-advokativ/shostyi-konkurs.
    Конкурс проводиться у три етапи:
- перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 22 жовтня 2014 року за адресою:  вул.Петровського, 16, м.Харків;
- другий етап – письмове тестування претендентів: 25 жовтня 2014 року з 10 до 12 год. за адресою: вул. Петровського,16, м.Харків;
- третій етап – співбесіди з претендентами: 30-31 жовтня 2014 року за адресою:  вул. Петровського,16, м.Харків.
    Точний день та час співбесіди кожного претендента буде окремо повідомлено під час реєстрації для проходження письмового тестування.

Л.М.Губська, начальник Валківського районного управління юстиції Харківської області
Переглядів: 193 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0