Четвер, 21.09.2017
«  Листопад 2014  »

Головна » 2014 » Листопад » 7 » Валківське районне управління юстиції інформує:
Внесено зміни до Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників : переселенці із зони АТО отримуватимуть дублікати трудових книжок
за новим місцем роботи

Міністерство соціальної політики України  спільно з Мін’юстом наказом від 06.10.2014 №720/1642/5 внесли зміни до Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, якими передбачено, що дублікат трудової книжки також може бути виданий за новим  місцем  роботи  у зв’язку з відсутністю доступу до трудової книжки  працівника  внаслідок  надзвичайної ситуації, передбаченої Кодексом    цивільного    захисту    України,    або    проведення антитерористичної операції на території, де працював працівник.
     Дублікат  видається на підставі заяви працівника та отриманої ним   у  письмовому  вигляді інформації  зі  штабу  з  ліквідації наслідків   надзвичайної   ситуації  про  виникнення надзвичайної ситуації  або Антитерористичного центру при Службі безпеки України про проведення   антитерористичної  операції  на  території,  де працював працівник, що надається в довільній формі.
     У  разі  відновлення  доступу  до  трудової  книжки  записи з дубліката  про періоди роботи переносяться до трудової книжки. При цьому  на  першій  сторінці  дубліката  робиться  напис: "Дублікат анульовано", посвідчується печаткою роботодавця за останнім місцем роботи працівника та дублікат повертається його власнику.
    Л.М.Губська, начальник Валківського районного управління юстиції Харківської області

Переглядів: 174 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0