Субота, 19.08.2017
«  Березень 2015  »

Головна » 2015 » Березень » 5 » Валківське районне управління юстиції інформує:
РЕФОРМИ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ:
НОВА КАДРОВА ПОЛІТИКА

Міністерство юстиції України разом з міжнародними партнерами оголосило публічний конкурс на заміщення вакантних посад у системі юстиції, у зв’язку з оптимізацією структури органів Міністерства юстиції України та проведенням нової кадрової політики.
Основні причини проведення нової кадрової політики органів юстиції: дублюючі функції в структурі органів юстиції; бюрократія; побутова корупція; відсутність мотивації у держслужбовців через низьку заробітну плату; неефективна організаційна структура головних управлінь юстиції; велика кількість керівників відносна загальної кількості співробітників (1 керівник – 9 працівників); низька ефективність роботи органів юстиції; подвійне підпорядкування; дефіцит кваліфікованих кадрів.
Прибрані будь-які кваліфікаційні обмеження щодо претендентів. Зокрема, скасована необхідність наявності досвіду роботи на державній службі. Для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад достатньо мати юридичну освіту та досвід роботи за фахом.
З переліком вакансій та вимогами до участі в конкурсі на вакантні посади Ви можете ознайомитись на сайті Міністерства юстиції України (http://www.minjust.gov.ua/section/288).
Проведенням конкурсів опікуватиметься міжнародні кадрові компанії Ernst & Young Human Capital та Агентство США з міжнародного розвитку USAID.
  Отже, Міністерство юстиції України запрошує у нову структуру нових людей – молодих, фахових, патріотичних та вмотивованих, які зможуть працювати за новими принципами.

Л.М.Губська, начальник Валківського районного управління юстиції Харківської області

Переглядів: 157 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0