П`ятниця, 23.06.2017
«  Травень 2015  »

валки

Головна » 2015 » Травень » 14 » Валківське районне управління юстиції інформує:
Система примусового виконання судових рішень
на шляху реформування та ефективності

Рада з питань судової реформи при Президентові України підтримала ініціативи Міністерства юстиції, спрямовані на реформування системи примусового виконання судових рішень.
За словами заступника Міністра юстиції України Сергія Шкляра, у ході засідання члени ради схвалили низку законопроектів - «Про державну виконавчу службу і приватних виконавців», «Про виконавче провадження», а також «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України у зв’язку із вдосконаленням процедури примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб)».
Разом з тим, ці законопроекти передбачають:
- створення відкритого Реєстру боржників;
- впровадження змішаної системи примусового виконання рішень державними та приватними виконавцями;
- реформування процедури примусового виконання рішень судів та інших органів;
- автоматизація процесу виконання рішень завдяки новій електронній системі виконавчого провадження;
- встановлення чітких та максимально коротких строків прийняття рішень та вчинення виконавчих дій виконавцями;
- усунення формальних підстав для відмови у прийнятті виконавчих документів до виконання;
- створення умови для реалізації земельних ділянок у виконавчому провадженні;
- ліквідацію дискреційних повноважень виконавців та посилення відповідальності боржника.

Л.М.Губська, начальник Валківського районного управління юстиції Харківської області

Переглядів: 162 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0