Вівторок, 19.09.2017
«  Липень 2015  »

Головна » 2015 » Липень » 22 » Валківське районне управління юстиції інформує:

Міністерство юстиції України запровадило портал
для онлайн-звернень до органів РАЦС

На офіційному сайті Міністерства юстиції України запроваджено веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану”. На порталі можна записатися на прийом до відділу ДРАЦС у зручний час, поставити запитання в онлайн-режимі, подати заяви на реєстрацію актів цивільного стану.
Для того щоб зареєструватись на Веб-порталі звернень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану необхідно:
1. На Головній сторінці Веб-порталу обрати вкладку «Первинна реєстрація».
2. Заповніть поле «Логін», який буде використовуватись для входу на Веб-портал. Логін повинен складатись з не менш ніж шести літер латинського алфавіту та може містити цифри і символи «_» та «-».
3. Якщо введений логін вже використовується на порталі з’явиться повідомлення «Даний логін вже використовується на Веб-порталі. Оберіть, будь ласка, інший логін»
4. В поле «Електронна адреса» необхідно ввести існуючу електронну адресу, на яку буде надіслано підтвердження проведення реєстрації на порталі. Електронна адреса повинна містити символ @ та не повинна містити літер кирилиці. Якщо лист не отримано, необхідно перевірити чи не потрапив лист до розділу «Спам» поштової скриньки.
5. Заповнити поле «Прізвище, ім’я, по батькові». Для цього необхідно ввести прізвище, ім’я та по батькові особи, що реєструється, на українській мові.
6.  Поставити мітку щодо згоди на передачу та обробку персональних даних.
7. Поставити мітку щодо ознайомлення з порядком роботи з веб-порталом. Для відкриття порядку необхідно натиснути на посилання «порядком роботи з веб-порталом».
8. Далі необхідно натиснути кнопку [Реєстрація]. З’явиться повідомлення «Користувача «логін» створено. Пароль відправлено на електронну адресу.» На вказану електронну адресу буде надіслано повідомлення щодо реєстрації на порталі.
9.  Для входу в особистий кабінет необхідно перейти за посиланням, яке вказано в повідомленні, та ввести логін та запропонований пароль. Далі натиснути кнопку [Вхід].
10. Запропонований в повідомленні пароль можна буде змінити, скориставшись відповідним пунктом меню особистого кабінету користувача.

Л.Л.Коваленко, в.о.начальника Валківського районного управління юстиції Харківської області

Переглядів: 172 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0