Вівторок, 24.10.2017
«  Лютий 2017  »

Головна » 2017 » Лютий » 13 » ВАЛКІВСЬКИЙ РВ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ:

Картинки по запросу «Шлюб за добу».

Пілотний проект «Шлюб за добу» стартував у Харкові!

У липні 2016 року Кабінет Міністрів України  схвалив впровадження пілотного проекту щодо реєстрації шлюбу протягом 24 годин  у найбільш популярних туристичних містах Києві, Львові, Одесі, Херсоні та на територіях наближених до зони проведення антитерористичної операції – у містах Маріуполі та Сєвєродонецьку.

Кабінет Міністрів України розпоряженням №1068 від 28.12.2016 року розширив пілотний проект  «шлюб за добу» щодо спрощеної процедури реєстрації шлюбу  на Вінницю, Дніпро, Луцьк, Миколаїв, Кам'янець-Подільський, Рівне, Житомир і Харків.

Поширення пілотного проекту на територію цих регіонів надає змогу максимально наблизити цю адміністративну послугу до населення, створивши при цьому максимально зручні умови для реалізації громадянами права на шлюб.

25 січня цього року у місті Харкові була проведена перша урочиста церемонія в рамках пілотного проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу». Свідоцтво про шлюб з побажаннями щасливого сімейного життя та любові молодятам вручила голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична.

Якщо Ви вирішили скористатися послугою «Шлюб за добу»  Вам необхідно:

1) звернутися до організатора шлюбної церемонії;

2) обрати час і місце проведення реєстрації шлюбу;

3) укласти відповідний договір з організатором;

4) прийти до себе на весілля  та отримати свідоцтво про одруження протягом 24 годин.

Звернутись за послугою і оформити шлюб за добу може будь який громадянин України у будь-який день.

Повідомляємо, що скористатись новою послугою «Шлюб за добу» і отримати свідоцтво про шлюб можливо на території нашого регіону у:

Комунальному підприємстві «Щасливе місто»

61002, м. Харків, вул. Сумська, буд. 96,

тел. 766-06-49;

Комунальному підприємстві «Постачальник послуг» Солоницівської селищної ради Дергачівського району Харківської області.

61002, м. Харків, вул. Сумська, 81-А2,

тел. +38(068) 663-94-26.

Л.М.Губська, головний спеціаліст Валківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Переглядів: 62 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0