Вівторок, 22.08.2017
«  Жовтень 2016  »

Головна » 2016 » Жовтень » 31 » Відбулася презентація 7 успішно реалізованих у місті Валки міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє»

28 жовтня 2016 року у залі засідань Будинку рад відбулася презентація 7 успішно реалізованих у місті Валки міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом у майбутнє".

Участь в даному заході взяли керівництво району, міста Валки, керівники міні-проектів, ініціативні групи мешканців міста, депутати районної та міської ради, виконавчий комітет міської ради, Громадська рада з розвитку міста Валки при взаємодії з міським головою та міською владою, голова правління Благодійного фонду соціального розвитку в Харківській області - Шаповал Євген Володимирович, громадські організації, шкільний сенат Валківського ліцею ім. О.Масельського та шкільний актив Валківської загальноосвітньої школи, голови ОСББ, керівники установ та організацій міста.

Також урочистий захід відвідали почесні гості - Коваленко Віктор Миколайович, заступник голови Харківської обласної ради, депутати обласної ради – Пієв Сергій Миколайович та Юрченко Едуард Петрович.

В цьому році від міста Валки було подано до Конкурсної комісії 17 проектних заявки, з яких 9 отримали перемогу і можливість бути реалізованими (В 2015 році було подано 1 проект від Валківської територіальної громади). Приємно відзначити, що з кожним роком активність громади зростає, а також налагодилась більш тісна співпраця між громадськими організаціями та міською радою.

Конкурсантами, які отримали перемогу в цьому році були:

• Ініціативні групи мешканців (7 міні-проектів);
  • ОСББ «Наш дім - Валки» (1 міні-проект);
  • Валківська районна ГО Всеукраїнської ГО Союз жінок України «За майбутнє дітей» (1 міні-проект).

Представлені в номінаціях:

• Енергоефективність та енергозбереження (4 міні-проекти);
  • Чисте довкілля (2 міні-проекти);
  • Добробут громад (3 міні-проекти).

Цього дня були представлені 7 успішно реалізованих міні-проектів, а саме:

1. Комфорт, безпека і тепло – осучаснюють наше житло (Капітальний ремонт по заміні вікон у місцях загального користування в будинку № 10 по вул. Харківська) (Конкурсант: Ініціативна група мешканців будинку № 10 вулиці Харківська міста Валки);
  2. Ефективні вікна в оселі – економія в Державі (Конкурсант: Ініціативна група ОСББ «Наш дім - Валки»);
  3. Чисте місто – здорове суспільство (Конкурсант: Ініціативна група мешканців міста Валки);
  4. Розділяти змалечку починай та в чистому місті проживай (Конкурсант: Валківська районна ГО Всеукраїнської ГО Союз жінок України «За майбутнє дітей»);
  5. Співцю відродження П.А.Грабовському – єдиний пам’ятник у світі (Конкурсант: Ініціативна група мешканців міста Валки);
  6. Комфортно на автобус чекаємо та в краще майбутнє вирушаємо (Конкурсант: Ініціативна група мешканців міста Валки);
  7. Окраса міста Валки – духовий оркестр (Конкурсант: Ініціативна група «Підтримка»).

Почесними гостями свята було вручено Сертифікати і емблеми конкурсу, а керівники міні-проектів, активісти і учасники були відзначені районними і міськими подяками.

Валківська міська рада вдячна Харківській обласній раді, особисто голові обласної ради - Чернову Сергію Івановичу за започаткування конкурсу «Разом в майбутнє», а також за сприяння територіальним громадам сіл, селищ, міст, об’єднаних територіальних громад Харківської області у розв’язанні проблем соціально-економічного характеру й створення умов для підвищення активності громад. А також дякуємо ініціативним групам мешканців міста Валки, громадським організаціям й усім небайдужим, хто брав участь у реалізації міні-проектів.

Запрошуємо усіх до співпраці!

Валківська міська рада готова підтримати будь-яку ініціативу,
яка матиме позитивний вплив на розвиток міста

Переглядів: 100 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0