Субота, 21.10.2017
«  Липень 2015  »

Головна » 2015 » Липень » 28 » Відкрите засідання робочої групи з вивчення питань, що стосуються топоніміки міста

Як і повідомлялося раніше на сайті міської ради та в газеті «Сільські новини»,
23 липня 2015 року відбулося відкрите засідання робочої групи з вивчення питань, що стосуються топоніміки міста Валки, яке пройшло у форматі жвавих дискусій.

Приємно, що на засідання прийшли представники мешканців міста, зокрема вулиць Котовського і Кірова, які внесли пропозиції щодо нових назв.

Таким чином, було досягнуто домовленостей, що вулиця Котовського, замість пропонованої раніше – отамана Сірка, отримає назву Музейна, а Кірова – Богодухівська.

Районне товариство інвалідів-чорнобильців звернулося із проханням вшанувати пам’ять героїв Чорнобиля шляхом перейменування одного із проспектів міста, зокрема, Радянської Армії, назвавши його проспектом Героїв Чорнобиля. Вони також просили назвати одну із вулиць чи провулків міста ім’ям Олексія Якименка (помер 8 червня 1993 року, похований у селі Рідкодуб Валківського району, де і народився 22 червня 1967 року. Проживав у місті Валки, по вулиці Шевченка, 28. Проходив строкову службу у в/ч 55601 та в/ч 68555. Брав участь у ліквідації наслідків трагедії на ЧАЕС. Був заправником вертольотів. ).

У телефонній розмові напередодні засідання одна із мешканок вулиці Куйбишева висловила незадоволення пропонованою назвою Столярівка, хоча ця назва вже погоджувалася із мешканцями вулиці.

На засіданні також звучали пропозиції увічнення пам’яті Івана Бойченка.

Надзвичайно жваві дебати виникли навколо пропонованої назви вулиці академіка Манжелія замість Лаптєвих. Робоча група має на меті вшанувати ім’я всесвітньовідомої людини, академіка і професора Вадима Манжелія, який народився у Валках і закінчив Валківську середню школу із золотою медаллю. Але представники вулиці категорично проти прив’язки до будь-яких імен, і пропонують назвати вулицю Парковою.

Однак, до остаточної думки не прийшли. Ці питання залишаються ще відкритими. Прийом усних і письмових пропозицій щодо нових назв не припиняється. Обговорення продовжується. Чекаємо і сподіваємося на Вашу небайдужість.

Тел. міської ради 5-12-83, 5-14-41; музею  5-26-55.

Переглядів: 226 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0