П`ятниця, 21.07.2017
«  Квітень 2016  »

Головна » 2016 » Квітень » 18 » Засідання виконавчого комітету Валківської міської ради
Засідання виконавчого комітету Валківської міської ради

14 квітня 2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Валківської міської ради, на якому розглядалися наступні питання:

1. Про закріплення за Валківським ліцеєм ім.О.Масельського та  ЗОШ  І-ІІІ ступенів  ділянок адміністративних районів м. Валки.

2. Про закріплення за міськими дитячими дошкільними навчальними закладами ділянок адміністративних районів міста Валки.

3. Про закріплення житла за дитиною-сиротою Половик Б.М.

4. Про присвоєння окремої поштової адреси новозбудованому об’єкту - житловому будинку, розташованого в м.Валки, вул.Стадіонна. (гр.Мельник І.П.)

5. Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та дружинам померлих громадян, смерть яких пов'язана із наслідками аварії на Чорнобильській АЕС, мешканцям м.Валки.

6. Про надання дозволу гр. Мельнику В.П. на проведення робіт по встановленню індивідуального опалювального приладу у власній квартирі.

7. Про надання повноважень спеціалісту І категорії виконавчого комітету Валківської міської ради Олійник А.В. на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

Членами виконкому були розглянуті заяви щодо виділення матеріальної допомоги  учасникам АТО, що отримали статус бойових дій, мешканцям м.Валки на поховання чоловіка та  на лікування дитини, члену товариства інвалідів Валківського району Харківської області ВОІ „СОІУ”.  Розглянувши  подання голови ради ветеранів  Шило А.Д., виділено матеріальну допомогу членам первинних  ветеранських організацій міста, ювілярам, які у другій половині березня та на початку квітня 2016 року відзначали ювілейні дати від дня народження.

Переглядів: 86 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0