Вівторок, 12.12.2017
«  Квітень 2017  »

Головна » 2017 » Квітень » 25 » Вітаємо Валківських чемпіонів з важкої атлетики!
Вітаємо Валківських чемпіонів з важкої атлетики!

В м. Славутич Київської області з 19 по 23 квітня проходив Чемпіонат України серед юнаків і дівчат до 13 та 15 років, та Всеукраїнський турнір пам'яті героїв Чорнобиля 2017. В змаганнях взяли учать 364 спортсмена з усіх регіонів України.

До складу збірної Харківщини ввійшли вихованці Валківської ДЮСШ «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ» Максим Москвін, Кирило Крецу та Карина Москвіна. Карина та Кирило учні Валківського ліцею ім. О.С. Масельського, Максим навчається в Харківському вищому училищі фізичної культури і спорту.

Кирило Крецу вперше брав участь у спортивних змаганнях такого високого рівня, показав добрі результати та отримав неоціненний досвід.

За неодноразові високі спортивні досягнення на Всеукраїнському олімпі Максим та Карина Москвіни вже не перший рік є стипендіатами Валківського міського голови і цього року вони знову гідно виступили і стали переможцями.

У своїй ваговій категорії до 40 кг. Карина Москвіна посіла ІІ місце, а в поштовху, з результатом 45 кг. стала чемпіонкою України. В сумі двоборства вона посіла ІІ місце, виконавши норматив І дорослого розряду з результатом 79 кг. Карина нагороджена срібною медаллю та дипломом.

Її брат, Максим Москвін серед хлопчиків в віці до 15 років, в ваговій категорії 77 кг. став чемпіоном України, піднявши в поштовху 140 кг., а в сумі двоборства набрав 246 кг. Максим нагороджений золотою медаллю та дипломом.

«Пишаюся своїми вихованцями, їх відданості спорту і прагненню до перемоги. Чемпіонат України з важкої атлетики проходить за підтримки Міністерства молоді і спорту України, Федерації важкої атлетики і головне - не є комерційним заходом, не потребує грошових внесків, а направлений на створення гідного олімпійського резерву нашої держави. Мрію про те, щоб вихованців нашої школи стало більше, щоб вони досягали професійних висот, продовжували славні традиції валківської спортивної школи. Сьогодення важкої атлетики всиляє віру у завтрашнє майбутнє, впевнений, що наші валківські юнаки і дівчата будуть захищати спортивну честь України на Міжнародних змаганнях та Олімпійских іграх» - в розмові з тренером чемпіонів сказав Віктор Васильвич Федотов.

Переглядів: 50 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0