Вівторок, 24.10.2017
«  Березень 2017  »

Головна » 2017 » Березень » 16 » Вітання з професійним святом!
Вітання з професійним святом!

Шановні працівники й ветерани житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення!

Вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!
Немає іншої галузі яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства

Завдяки вашій наполегливості, працьовитим рукам та мудрості, незважаючи на всі негаразди сьогодення, населення забезпечується водою та теплом, підтримується робота інженерних комунікацій, каналізаційного та шляхового господарства, проводиться ремонт житла, благоустрій та озеленення вулиць і скверів, надаються послуги з ремонту побутової техніки, взуття. Ви робите все можливе, щоб обсяг та якість цих послуг відповідали запитам наших співгромадян.

Сподіваюся, що ви й надалі з відчуттям відповідальності будете працювати над поліпшенням умов життя мешканців нашого міста, подальшого благоустрою Валок та підвищенням якості побутових послуг.

Хай вашими постійними супутниками будуть міцне здоров’я, добрий настрій, достаток і тепло родинних осель.

І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.

З щирою повагою

міський голова                                                                              В. Скрипніченко

Переглядів: 53 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0