Понеділок, 25.09.2017
«  Лютий 2017  »

Головна » 2017 » Лютий » 8 » Засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та комунальної власності.

06 лютого 2017 року відбулося засідання постійної депутатської комісії Валківської міської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та комунальної власності.

На засіданні були присутні всі члени комісії, крім Гудзенко Юрія Анатолійовича. Головував - Литвин Сергій Іванович.

Серед запрошених: Скрипніченко В.В., міський голова. Нізельковський І.О., заступник міського голови, Мельник Л.М., спеціаліст 1 категорії із функціональними обов’язками з  контролю за надходженням платежів до місцевого бюджету, Жигилій З.В., головний бухгалтер централізованої бухгалтерії міської.

На порядок денний засідання комісії було винесено 11 питань.

Питання розглянуті:

1.  Про затвердження звіту про виконання міського бюджету по Валківській міській раді за 2016 рік

2. Про направлення вільного залишку загального фонду бюджету Валківської міської ради

3. Про встановлення пільгових умов оплати за харчування дітей у  валківських дошкільних  навчальних закладах (яслах-садках)

4. Про затвердження розпоряджень, прийнятих у міжсесійний період, що стосуються фінансової діяльності ради

Питання, які частково були розглянуті та потребують доопрацювання:

1. Про встановлення податків і зборів на території м. Валки та затвердження положень про них

2. Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території м. Валки

3. Про розгляд заяв юридичних осіб щодо надання пільг та зменшення розміру орендної ставки.

Питання, які залишилися на розгляд:

1. Про затвердження розміру орендних ставок.

2. Про розміщення відділу реєстрації Валківської міської ради

3. Про надання дозволу КП «Благоустрій» Валківської міської ради на передачу у користування КП «Вода» Валківської районної ради гідрантів пожежних підземних

4. Про розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Валки Валківської міської ради Валківського району Харківської області.

В засіданні комісії оголошено перерву, наступне засідання відбудеться 08 лютого 2017 року о 14.00 годині.

Переглядів: 59 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0