Понеділок, 24.07.2017
«  Січень 2017  »

Головна » 2017 » Січень » 26 » Засідання Валківської районної громадської організації Всеукраїнської громадської організації Союз жінок України «За майбутнє дітей».

25 січня 2017 року на базі районної дитячої бібліотеки відбулося  засідання Валківської районної громадської організації Всеукраїнської громадської організації Союз жінок України «За майбутнє дітей».

Про роботу організації в 2015-16рр.  розповіла Кривич Антоніна Іванівна. Це організація різних поїздок дітей до м. Харкова, встановлення дитячої вільної бібліотечки в парку «Сонечко», активна участь в підготовці та реалізації міні-проектів «Разом у майбутнє». Олійник Аліна Владиславівна розповіла про свою активну діяльність, про створення позитивного іміджу районної громадської організації Союз жінок України «За майбутнє дітей» за межами району, висвітлення роботи в різних інформаційних засобах.    Вікторія Ханіна у своєму виступі розповіла про плани та  ідеї на  2017 рік, винесла їх на обговорення. У конструктивному діалозі намічено напрямки роботи, розглянуто пропозиції, окреслено ряд проблем над якими треба працювати. В цей день до організації приєдналося 5 активних і небайдужих членів громади. Жінок турбують проблеми дітей різного віку, а вирішення деяких залежить в великій мірі від донесення інформації до населення.

Виховання підростаючого покоління  - це процес безперервний і постійний, та, нажаль, інколи виховання потребують і молоді батьки. Ідея  створення культурного інформаційного центру та спільного відпочинку для різних поколінь в місті активно обговорювалася на засіданні.

Теплий прийом організувала господиня районної дитячої бібліотеки Войтенко Ольга Анатоліївна з гарячим чаєм, солодким печивом,  сердечками-валентинками з ніжними побажаннями кожній жінці. Районна громадська організація Всеукраїнської громадської організації Союз жінок України «За майбутнє дітей» висловлює щирі слова вдячності за гостинність, а також сподівається на тісну співпрацю і надалі з дитячим закладом.

Закликаємо валківчанок не стояти осторонь проблем, а спільними зусиллями  допомагати дітям зростати у чистому і охайному місті в квітучій і щасливій  державі!
Приєднуйтесь до нас!

Переглядів: 62 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0