Сьогодні 17 травня 2012 року о 13.00 годині відбулося засідання виконавчого комітету Валківської міської ради.
Було розглянуто наступні питання: 1. Про надання повноважень посадовій особі Валківської міської ради - спеціалісту І категорії виконавчого комітету Єфіменку М. В. на складання протоколів про адміністративні правопорушення.
2. Про затвердження зразків протоколу про адміністративні правопорушення та повідомлень про порушення Правил благоустрою території міста Валки.
3. Про створення комісії з видалення зелених насаджень на території м. Валки.
4. Про затвердження протоколу житлової комісії № 2 від 11.04.2012 року.
5. Про відміну рішення виконавчого комітету міської ради від 16 березня 2012 року № 27 « Про встановлення норм харчування однієї дитини на один день у валківських дошкільних навчальних закладах на 2012 рік».
6. Про організацію оздоровлення дітей валківських дошкільних навчальних закладів у літній період 2012 року.
7. Про закріплення за міськими дитячими дошкільними навчальними закладами ділянок адміністративних районів міста Валки.
|