Вівторок, 22.08.2017
«  Травень 2016  »

Головна » 2016 » Травень » 5 » Засідання виконавчого комітету Валківської міської ради
Засідання виконавчого комітету Валківської міської ради

28 квітня 2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Валківської міської ради, на якому розглядалися наступні питання:

1. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації робочого проекту „Капітальний ремонт по заміні вікон у місцях  загального користування в будинку № 10 по вулиці Харківська”.

2. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації робочого проекту „Капітальний ремонт по заміні вікон у місцях  загального користування в будинку № 22 по вулиці Шевченка та ремонт покрівлі”.

3. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації робочого проекту „Капітальний ремонт по заміні вікон у місцях  загального користування в будинку № 24 по вулиці Шевченка та ремонт покрівлі”.

4. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації робочого проекту „Капітальний ремонт по заміні вікон у місцях  загального користування в будинку № 26 по вулиці Шевченка та ремонт покрівлі”.

5. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації робочого проекту „Капітальний ремонт по заміні вікон у місцях  загального користування в будинку № 28 по вулиці Шевченка та ремонт покрівлі”.

6. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації робочого проекту „Капітальний ремонт по заміні вікон у місцях  загального користування в будинку № 30 по вулиці Шевченка та ремонт покрівлі”.

7. Про переведення валківських дошкільних навчальних закладів Валківської міської ради на санаторний режим роботи у літній період 2016 року .

8. Про затвердження звітів про незалежну оцінку нежитлових приміщень.

9. Про затвердження протоколу № 2 від 21.04.2016 року засідання комісії з житлових  питань при виконкомі міської ради.

10. Про присвоєння окремої поштової адреси частині житлового будинку, розташованого в м.Валки.

11. Про надання дозволу на  порушення об’єкта благоустрою по пров.П.Мирного у зв’язку із проведенням робіт по підключенню до мережі водовідведення житлового будинку.

Членами виконкому були розглянуті заяви щодо виділення матеріальної допомоги  учасникам АТО, що отримали статус бойових дій. Розглянувши  подання голови ради ветеранів  Шило А.Д., виділено матеріальну допомогу ветеранам війни з нагоди 71-ої річниці з Дня Перемоги над фашистськими загарбниками, членам первинних  ветеранських організацій міста, ювілярам, які у  квітні 2016 року відзначали ювілейні дати від дня народження.

Переглядів: 93 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0