Вівторок, 19.09.2017
«  Вересень 2016  »

Головна » 2016 » Вересень » 13 » Засідання виконавчого комітету Валківської міської ради
Засідання виконавчого комітету Валківської міської ради

12 вересня 2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Валківської міської ради, на якому розглядалися наступні питання:

1. Про затвердження заходів із підготовки до святкування Дня міста.

2. Про скасування рішення виконавчого комітету Валківської міської ради від 28.04.2016р № 50 „Про присвоєння окремої поштової адреси частині житлового будинку ”

3. Про надання дозволу гр.Балабан О.В. на проведення робіт по встановленню індивідуального опалювального приладу у квартирі.

4. Про надання дозволу гр.Кодацькому С.В. на проведення робіт по встановленню індивідуального опалювального приладу у квартирі.

5. Про надання дозволу гр.Жиденку Г.Д. на проведення робіт по встановленню індивідуального опалювального приладу у квартирі.

6. Про надання матеріальної допомоги головам первинних ветеранських організацій міста з нагоди 370-ї річниці застування міста Валки.

7. Про надання матеріальної допомоги членам первинних ветеранських організацій міста (ювіляри).

8. Про надання матеріальної допомоги учасникам АТО, що отримали статус учасника бойових дій

9. Про розгляд подання товариства інвалідів Валківського району Харківської області Всеукраїнської організації  інвалідів  „Союз Організацій Інвалідів України” про надання  одноразової грошової допомоги члену товариства

10. Про затвердження договору про використання частини об’єкту благоустрою  території м. Валки для провадження підприємницької діяльності ФО-П Сімаков Д.Г.

11. Про затвердження договору про використання частини об’єкту благоустрою  території м. Валки для провадження підприємницької діяльності ФО-П Юрченко О.П.

12. Про погодження ФО-П Гречка В.І розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності у м. Валки, вул. Пушкіна, біля будинку № 10.

13. Про погодження Фермерському господарству „Кегичівське” розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності у м. Валки, вул. Харківська, 99.

14. Про погодження суб’єкту господарювання здійснення одноденної торгівельної і розважальної діяльності фізичній особі – підприємцю Герман Наталії Олександрівні.

15. Про погодження суб’єкту господарювання здійснення одноденної торгівельної і розважальної діяльності фізичній особі – підприємцю Шарагову Вадиму Петровичу.

16. Про погодження суб’єкту господарювання здійснення одноденної торгівельної і розважальної діяльності фізичній особі – підприємцю Шовкоплясу Сергію Миколайовичу.

17. Про погодження суб’єкту господарювання здійснення одноденної торгівельної і розважальної діяльності фізичній особі – підприємцю Волкову Дмитру Вікторовичу.

18. Про погодження суб’єкту господарювання здійснення одноденної торгівельної і розважальної діяльності фізичній особі – підприємцю Скогарєву Олегу Юрійовичу.

19. Про погодження суб’єкту господарювання здійснення одноденної торгівельної і розважальної діяльності фізичній особі – підприємцю Скогаревій  Ользі Всеволодівні.

20. Про погодження суб’єкту господарювання здійснення одноденної торгівельної і розважальної діяльності фізичній особі – підприємцю Гурі Олегу Валерійовичу.

Переглядів: 50 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0